V najnovšom rozhovore pre Apple Music sa Lady Gaga rozkecala o svojich psychických problémoch. Speváčka uviedla, že užíva lieky s antipsychotickými účinkami. Sú to liečivá používané pri liečbe psychotických porúch, teda porúch vnímania a myslenia. “Na albume Chromatica nájdete song s názvom 911, ktorý je antipsychotikách, ktoré beriem, pretože niekedy nedokážem kontrolovať to, čo robí môj mozog. Tieto lieky musím užívať, aby som zastavila nežiadúce procesy dejúce sa v ňom,” prekvapila Gaga.

Lady Gaga počas rozhovoru pre Apple Music.

Ako priznala, najlepšie jej robí olanzapin, používajúci sa pri ťažkých stavoch schizofrénie a bipolárnej poruchy. “Viem, že mám duševné problémy a viem, že niekedy som ako človek nepoužiteľná. Avšak nepotrebujem ľútosť a chápem, že nie som jediným človekom na svete, ktorý tým trpí. Práve naopak – myslím si, že som na tom ešte celkom dobre a som za to vďačná,” uzavrela úprimnú a otvorenú diskusiu.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.