Patrili medzi najznámejšie a najstabilnejšie páriky slovenského šoubizu. Tomu je však koniec! 6 rokov po svadbe je medzi Tinou a Separom koniec. Aj keď tomu nič nenaznačovalo a ich vzťah vyzeral príkladne, Separ prišiel s prekvapivým vyhlásením o rozchode. “Keďže ste nás roky podporovali a priali nám, rozhodli sme sa, že sa to dozviete od nás a tak, ako to reálne je,” začal Separ.

“Tina a ja sme spolu prežili nádherné životné obdobie, počas ktorého sme stihli zažiť všetko, čo vystihuje veta ‘v dobrom aj v zlom.’ Videli sme spolu kus sveta, vychovávali dve nádherné deti, vybudovali spoločný domov… No zažili sme aj veľmi ťažké chvíle, kedy sme si siahli na úplne dno. Nie to finančné, skôr psychické. Ale aj to sme zvládli. No ako ubiehal čas a každý z nás sa začal venovať rodielnym témam a veciam, začali sme sa vzďaľovať. Vždy pre nás bola rodina na prvom mieste, ale témy, o ktorých sme sa rozprávali, sme začali vidieť z rôznych uhlov a nenachádzali prienik. Preto sme sa po veľmi ťažkej a nie jednoduchej úvahe rozhodli, že kým sa to dá v láske a mieri, necháme jeden druhého ísť svojou cestou. Všetci za jedného každopádne zostávame naďalej, pretože sme už NAVŽDY rodina, ktorú spája nádherných sedem rokov a dve dokonalé deti! Len sme sa rozhodli nepokračovať ďalej ako pár. Nebolo to jednoduché rozhodnutie a veľmi pekne vás prosíme, nerýpte sa v tom. Nehľadajte dôvody a skutky, ktoré neexistujú. Akceptujte to, prosím, len ako fakt. Ďakujeme vám. Nech nás čaká čokoľvek, tešíme sa na to a budeme to aj naďalej prežívať spolu,” uzavrel Separ. Nemáme viac čo dodať, iba, že im obom držíme palce na ich budúcich cestách životom.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.