Seriál 13 REASONS WHY prišiel pred rokmi s menšou revolúciou: dotkol sa mega citlivej témy teen samovrážd a štýlom rozprávania prekonal (minimálne prvou sériou) zabehnutejšie značky. Netflix toto leto dropol poslednú, štrvtú sériu a my sme sa Kat Langford pýtali, prečo ho vlastne po 2 sériách opustila?

Katherine to mala od prvej série rozbehnuté – hoci išlo o jej prvý veľký herecký projekt, fanovia zostali šokovaný, keď mu po dvoch sériách dala stopku a oznámila, že do tretej ani štvrtej série sa nevráti. Čo presne sa stalo a dala vlastne Netflixu košom?

“13 REASONS WHY bola moja prvá úloha a niečo, za čo bude navždy vďačná,” prezradila talentovaná 24-ročná herečka, ktorá sa pred časom upísala ďalšiemu seriálovému projektu s názvom CURSED! “Rovnako ako som happy za to, že sa nám podarilo udržať s Netflixom skvelé vzťahy. Koniec koncov, Netflix má na svedomí aj seriál CURSED.”

Ako už fanovia iste vedia, jej postava Hannah Bakerov, spáchala v prvej sérii samovraždu, no pravidelne sa vracala vo flashbackových scénach počas druhej série. “Myslím, že som potrebovala priestor, aby som sa mohla nadýchnuť a pred dvoma-troma rokmi túto kapitolu uzavrieť. Chcela som dostať šancu zahrať si v ďalších projektoch pred tým, ako sa upíšem ďalšej väčšej záležitosti,” hovorí herečka. “Cítim, že ako človek som vyrástla a dúfam, že aj ako herečka.”

Pre tých, čo nevedia, posledná séria 13 REASONS WHY je už dostupná na Netflixe a fanovia sa rozcítili, keď sa nečakane objavila vo finálnej časti. No namiesto nových záberov tvorcovia museli použiť už existujúce – Katherine bola totiž zaneprázdnená točením nového projektu CURSED.

“Bola som na pľaci, a tak som si nemohla zahrať nikde inde. Stále som sa neprelúskala 3. sériou, ale pomaly s ňou finišujem,” pokračuje. “Som hrozne hrdá na všetkých mojich kolegov z pľacu a za kamerou, boli sme skvelý tím. Viem, čo hlavné postavy čaká a viem, ako náročné bolo pre každého túto kapitolu uzavrieť.”

Nový seriál CURSED dropol Netflix len pred dvoma týždňami, inšpirovaný je komiksovou predlohou Tima Millera a Toma Wheelera. Seriál je novou verziou legendy o Artušovi, vyrozprávanou očami Nimue, mladej hrdinky s mysterióznym darom, ktorá je odsúdená na to, aby sa stala mocnou Pani Jazera. “Po smrti jej matky nachádza na výprave za Merlinom neočakávaného priateľa a mocný dar,” prezradili tvorcovia!

V najnovšom letnom magazíne Kamoša máš ináč gigantickú dvojstranu s desiatkami tipov na skvelé seriály, ktorými vieš zabiť letnú nudu! V predaji je letný magazín už len pár týždňov, tak šup šup do stánku!

pripravil: peter394

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.