Talent Timoteja Májskeho je nepochybný. Veď inak by sa nedostal do TOP 10 tohtoročnej SuperStar a nezískal desaťtisíce nových sledovateľov na Instagrame. A Tim sa vďaka súťaži nezviditeľnil len na Slovensku a v Čechách, ale aj vo svete. Na spoluprácu ho oslovil mega úspešný a slávny DJ a producent Kygo, medzi ktorého fanúšikov patrí aj Timotej. Napísal mu po tom, čo si na nete pozrel video z jeho prvého kastingu v SuperStar.

Foto: TV Markíza

Z obrovskej príležitosti a veľkého úspechu sa Tim veľmi teší. “Čau, chlape! Ďakujem ti! Máš bláznivý hlas! Videl som video z kastingu a milujem ho! Bolo by skvelé, keby sme jedného dňa na niečom pracovali aj spoločne,” napísal Májskemu Kygo.

Timotej je zo správy od svetoznámeho umelca hotový. “Kygo mi z ničoho nič lajkol fotku z kastingu, čo som si všimol úplnou náhodou, najprv som myslel, že to bol nejaký omyl. Tak som mu napísal len krátke poďakovanie, a že som jeho fanúšik už dlhé roky. Z ničoho nič mi na druhý deň prišla odpoveď. Že ďakuje, páči sa mu môj hlas a že by sme mohli nadviazať spoluprácu. Veľmi, veľmi ma to potešilo, pretože Kygo je skutočne jeden z hlavných dôvodov, prečo som sa začal venovať produkcii, veľmi ho obdivujem. Pre niekoho to možno príde ako maličkosť, ale skúste si predstaviť vášho najväčšieho idola, ktorý Vám napíše, že na vás niečo obdivuje. Je to úžasný pocit a obrovská motivácia,” vyjadril sa Timotej. “Sny sa plnia,” uzavrel a či sa nakoniec stretne s Kygom v štúdiu ukáže až čas.

Správa pre Timoteja od Kyga.

Exkluzívne rozhovory s niektorými súťažiacimi z tohtoročnej SuperStar, vrátane Timoteja, si prečítaj v špeciálnom dvojčísle Kamaráta!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.