Ako 17-ročná neznáma speváčka vydala Rihanna 24. mája 2005 svoj úplne prvý singel Pon de Replay. V tom momente sa začala jej hviezdna kariéra a dnes, po 15. rokoch, má Riri 32 rokov, je označovaná za módnu ikonu, dizajnérku, herečku, modelku, skladateľku atď. Je držiteľkou 9 cien Grammy, jednou z najlepšie predávaných hudobníkov s predajmi prevyšujúcimi 250 miliónov nahrávok. Všetkým fans, ktorí sa s ňou rozhodli oslavovať toto výročie hashtagom #15YearsOfRihanna verejne poďakovala za podporu.

Riri v roku 2005.

“Ďakujem vám za všetkú tú lásku. Je to ako sen. Cítim sa, ako by to bolo len včera, čo som čakala na chodbách štúdia Def Jam a čakala na kasting s Jay-Z. Pon de Replay je to, kde to všetko začalo. Prešlo 15 rokov a som tu pretože Boh ma k vám viedol a vy ste ma podporovali, tolerovali, milovali, držali so mnou a vždy ste so mnou boli spojení. Milujem vás a som vďačná za to, že som vami bola obdarovaná,” napísala. A my, naopak, ďakujeme za ňu! Veď čo by to bol za svet bez jej hudby?!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.