Toto tu ešte nebolo! Organizácia Oktagon MMA chystá súboj, aký tu ešte nebol. Do klietky sa proti sebe postavia youtuberské hviezdy Expl0ited vs. Vláďa Videos. Hviezdy sociálnych sietí s tisíckami fanúšikov sa už teraz pripravujú na špeciálnu show, ktorej dátum ešte nie je známy, no uskutočniť by sa mala koncom tohto roka.

“Čaká ma najlepšie obdobie plné driny a prekonávania samého seba na konci ktorého obaja odídeme ako noví ľudia,” vyjadril sa Explo. “Nie je medzi nami žiadna závisť či vybavovanie si účtov ale snaha o to, ukázať super športový výkon a mladších divákov nasmerovať na tento skvelý šport, ktorý nie je len o bezduchom mlátení,” tvrdí Vláďa, ktorý, na rozdiel od Expla, má s bojovými športami nejaké skúsenosti.

Kým sa samotný súboj uskutoční, uvidíme ešte niekoľko epizód Války YouTuberů, ktoré budú postupne odhaľovať infošky o hviezdnych protivníkoch a aj o pripravovanej show. Vyhrá podľa teba Explo s 960 tisíc odberateľmi na YouTube alebo Vláďa s 700 tisíc odberateľmi?

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.