Turné sú prerušené a presunuté a okrem teba sú doma aj všetci umelci. Kopec z nich má domáce štúdio a my už dnes vieme, kto chystá nové dosky!

BELLA THORNE teasovala len nedávno svoje nové songy na instáči a my sa už teraz nevieme dočkať!! Zdá sa, že jej doska je hotová a čaká na svoj dátum vydania – Bella sa totiž na twitteri spýtala fanov, či ju má už dropnúť! 😮

RIHANNA v nedávnom rozhovore povedala: “Neviem, kedy moja nová doska vyjde, no intenzívne na nej pracujem. Nechcem vydávať albumy ako na bežiacom páse. V hudbe nepoznám pravidlá ani formáty. Pre mňa existuje len dobrá hudba a keď to tak budem cítiť, dám ju vonka.”

JUSTIN BIEBER vydal svoj nový album CHANGES uprostred februára, no už sa stihol pochváliť, že je nas5 v štúdiu! Na net postol fotku zo svojho domáceho štúdia so slovami, že pracuje na novej hudbe z karantény! “Kým som doma, spravím vám ďalší album. Nemám nič lepšie na práci!” povedal!

“Viem, že som na instáči nebol už dlho, chýbate mi a lúbim vás. Pracujem na novom albume. Dúfam, že sa čoskoro vidíme,” napísal na svoj insta SHAWN MENDES!

DEMI LOVATO pracuje na novej doske od novembra 2019, kedy postla svoju fotku v štúdiu. Dodnes dala von dva nové single, presný dátum vydania jej novinky zatiaľ nepoznáme! 

Na fresh štúdiovke pracuje aj MILEY CYRUS a hoci koncom marca povedala, že vyjde ešte toto leto, pravdepodobne sa kvôli koronavírusu jeho vydanie posunie minimálne na jeseň!

ARIANA GRANDE vydala len nedávno live štúdiovku a už sa stihla na nete pochváliť, že tiež maká na nových veciach!

ADELE sme nedávno zastihli, ako chilluje s Harrym Stylesom. Zdroje zo zákulisia hovoria, že intenzívne pracuje na novom albume. Žeby sme sa dočkali s Harrym spoločného songu? :O

Na novú dosku sa môžu tešiť tento rok aj fanovia kpop kapely BLACKPINK či LITTLE MIX, speváčok CARDI B, LADY GAGA, ELLIE GOULDING či speváka SAMA  SMITHA!

Nová doska LANY DEL RAY s názvom VIOLET je pripravená na vydanie a hoci mala vyjsť už začiatkom januára, no speváčka premiéru na poslednú chvíľu odsunula a dnes nie je jasné, kedy presne jej novinka vyjde!

Druhá sólovka od DUA LIPA s názvom FUTURE NOSTALGIA vyšla koncom marca a je to pecka!!

pripravil: peter394

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.