Už 11. mája 2020 mal Harry Styles v rámci Love On Tour odpáliť svoju showku v Prahe. Kvôli pandémii koronavírusu nielen tento koncert, ale rovno celé tohtoročné európske turné preložil na budúci rok.

“Každý, kto ma pozná, vie, že koncertovanie bolo vždy mojou obľúbenou súčasťou práce s hudbou. V obdobiach, ako sú tieto, je však najvyššou prioritou bezpečnosť a ochrana koncertného tímu, fanúšikov a všetkých ostatných po celom svete. Z pochopiteľných dôvodov preto bude nadchádzajúce turné po Veľkej Británii a Európe preplánovanie na rok 2021,” informoval Harry a vyzval ľudí, aby dodržiavali nariadenia.

“Pre bezpečnosť seba a ostatných dodržujte prosím karanténu. Sme v tom spoločne. Nemôžem sa dočkať, až sa opäť stretneme v bezpečnejších časoch. Dovtedy sa správajte k ľuďom s láskavosťou,” uzavrel spevák, ktorý stanovil nový termín pražského koncertu na 23. február 2021.

Aj Harryho Stylesa nájdeš medzi hviezdami v aprílovom Kamarátovi, kúpiš práve teraz v Kauflande, Bille, Tescu, na poštách a v predajniach tlače a tabaku!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.