Rok a pol po rozchode s Arianou Grande sa hviezda Saturday Night Live, Pete Davidson, rozhovorila nielen o svojej budúcnosti v tejto zábavnej show, ale aj o samotnej Ariane a jej vyjadreniach na adresu Peteho. Jej tvrdenie, že má obrovský penis vraj nie je pravda.

  • o jeho budúcnosti v Saturday Night Live:
    Osobne si myslím, že by som mal s touto show skončiť, pretože si tam zo mňa robia srandu. Som pointou vtipov z Weekend Update. Keď tam náhodou nejaký víkend nie som, hovoria veci ako – haha, Pete je totálny debil. V tej budove mám divný pocit, že neviem, na čej strane vlastne sú. Či sa smejú so mnou, alebo na mne. V SNL som sa ale veľa naučil a ako komikovi mi práca tam určite pomohla, preto ak ma tam naďalej chcú, rád ostanem.
Pete v Saturday Night Live
  • o vyjadreniach Ariany Grande na jeho adresu:
    Nazvala ma úžasným rozptýlením, ktoré prišlo po rozchode s Macom Millerom. Viete si predstaviť, že by som to urobil ja? Mal by som po kariére, keby som sa nastriekal nahnedo, skočil na obálku Vogue a začal takto rozprávať o svojej bývalej. Viete si predstaviť, že by som to urobil? Keby som povedal, že áno, spával som s ňou, pretože som sa nudil, ale potom vyšiel Fortnite.  
Nastriekaná Ariana na titulke Vogue.
  • o Arianinom tvrdení, že má veľký penis:
    Myslel som si, že to bolo mega divné. Viete si predstaviť, že by som to povedal? Dokážete si predstaviť, že by som povedal – Nuž, nevyšlo to. Ale inak super vagína… Nepáčili sa mi tie reči, pretože to jednoducho nie je pravda. Má malé ruky. Všetko je pre ňu obrovské
Aj v klipe k Thank U, Next naznačila Ariana, že Pete má obrovský penis.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.