AVRIL v Ázii a Švajčiarsku nevystúpi

0
929

AVRIL LAVIGNE sa po šiestich rokoch vracia s novým svetovým turné Head Above Water Tour. Avšak kvôli korona vírusu ruší niektoré koncerty!

Keď sme sa dozvedeli prvé správy o koronavíruse, nikto netušil, že sa za pár týždňov z Číny dostane až do Európy. Práve táto situácia ovplyvnila aj spevákov, kapely a ich koncerty. Rocková skupina Green Day, rapper Stormzy, k-popová skupina BTS ale aj speváčka Avril Lavigne už zrušili, alebo presunuli koncerty.

Len nedávno na našej webstránke vyšiel článok, v ktorom bol kalendár koncertov v roku 2020. Aj keď sú tam vypísané iba koncerty, ktoré sa budú konať na Slovensku, alebo v okolí, je dôležité dávať si pozor na najnovšie info a sledovať aktuálny stav.

O Ázii je veľmi známe, že sú obrovskými fanúšikmi speváčky Avril Lavigne. Avril mala v Ázii koncertovať už od 23. apríla. Pred pár dňami však na sociálne siete prišlo vyhlásenie, že speváčka ruší všetky koncerty v Ázii kvôli aktuálnym informáciam o koronavíruse. Deň predtým ešte na sociálne siete bola od Avril vydaná správa, že kvôli nariadeniu švajčiarskej vlády musí zrušiť aj koncert, ktorý bol naplánovaný už na 13. marca.

Niektorí fanúšikovia reagovali v komentároch podráždene, iní mali pre toto rozhodnutie, ktoré Avril rešpektovala, úplné pochopenie.  Na Twitteri sa našli najmä komentáre typu: „Zostaň v bezpečí Avril. Vieme, že to rozhodnutie nie je v tvojich silách a že ty ho nijak neovplyvníš. A vieme, že toto je najbezpečnejšia možnosť pre všetkých, obzvlášť pre fanúšikov. Veríme, že sa na turné vrátiš za pár mesiacov, keď bude po všetkom. Máme ťa radi.“

Ázijským a švajčiarskym fanúšikom už zostáva len dúfať, že sa k nim Avril čoskoro vráti. No a pre ostatné, ešte nezrušené koncerty platí to isté. Treba dúfať, že nebudú zrušené, a že koronavírus čoskoro zmizne a všetci budeme v bezpečí.

Pripravila: Maťa

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.