Takmer mesiac po tragickej havárii vrtuľníka, na palube ktorého zomrel aj Kobe Bryant a jeho dcéra Gianna, sa s nimi uskutočnila veľkolepá rozlúčka. Stalo sa tak 24. februára 2020 v Staples Center, domovskej aréne Los Angeles Lakers, kde prišlo 20 tisíc ľudí. Na rozlúčku bol stanovený tento symbolický dátum, keďže Bryant hrával s číslom 24 a jeho dcéra Gianna si v dievčenskej juniorskej súťaži obliekala dres s číslom 2. 20-tka symbolizovala počet Kobeho rokov strávených v klube Lakers, no rovnako počet spoločných rokov strávených so jeho manželkou Vanessou.

Rozlúčku otvorila svojim vystúpením Beyoncé. Následne mali príhovory legendy ako Jerry West, Kareem Abdul-Jabbar, Magic Johnson, Pau Gasol a Michael Jordan. K prítomným tiež prehovorila Kobeho manželka Vanessa a počas 3-hodinovej rozlúčky vstúpila aj Alicia Keys a Christina Aguilera.

“Bol to najlepší manžel na svete. Ani sa nedá slovami opísať, ako veľmi ma miloval. Ja som bola oheň a on ľad. Občas to bolo obrátene a bol pre mňa všetkým. Boh vedel, že jeden bez druhého by bez seba nevydržali. Preto si ich k sebe musel vziať oboch, aby boli spolu. Láska, postaraj sa o našu Gigi,” povedala Vanessa so slzami v očiach.

Na Kobe Bryanta a jeho dcéru spomíname aj v marcovom Kamarátovi!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.