ATTILA v kinách už od zajtra!

0
877

Už zajtra príde do našich kín mimoriadne zaujímavý film ATTILA, ktorý mapuje príbeh novodobej slovenskej hviezdy, zápasníka ATTILU VÉGHA!

9. novembra si slovenský zápasník ATTILA VÉGH odniesol víťazstvo z najcennejšieho domáceho MMA stretnutia všetkých čias! V O2 aréne pred 20 tisíc divákmi už po dvoch minútach a siedmich sekundách porazil vďaka K.O. českého súpera Karlosa Vémolu a pripísal si jedno z najcennejších víťazstiev vo svojom živote! A práve o ňom je nový slovenský film s názvom ATTILA!

Film mapuje celoživotný príbeh novodobej slovenskej hviezdy a zachytáva najdôležitejšie kapitoly jeho života od skorého detstva až po dnešok. Vďaka rozprávaniu rodiny, blízkych, priateľov, kolegov, športovcov, umelcov, spevákov, súperov a vďaka nikdy nezverejneným archívnym záberom môžeš nahliadnuť do jeho života a sledovať kroky, ktoré ho priviedli k úlohe MMA zápasníka, hoci na ňu v detstve nemal mnoho predpokladov. Príbeh svetového šampióna mapuje cestu skromného chalana z Gabčíkova až na uznávaný MMA trón v USA. Zo zákulisia môžeš sledovať jeho doterajšiu kariéru, prehry i víťazstvá. A popri tom aj vývoj najdynamickejšie sa vyvíjajúcim športu na svete – MMA!

Attilov príbeh je príbehom driny, odhodlania, sily, ale aj príbehom priateľstva, ktoré pretrváva po celý život. Vo filme uvidíš nielen Attilovu športovú kariéru, ale aj jeho boj so životom a boj o možnosť športovú kariéru vôbec mať. Uvidíš vlny úspechov, ale aj prehier a zúfalstva. A v neposlednom rade uvidíš aj prípravu na zápas storočia proti Karlosovi „Terminátorovi“ Vémolovi!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.