Movies & TV News

6 animákov, ktoré musíš v roku 2019 vidieť!

Do kín mieri rekordné množstvo pokračovaní obľúbených rozprávok.

Rok 2019 bude plodný na pokračovania úspešných animovaných filmov, ktoré jednoducho musíš vidieť! Nezabúdaj, že na rozprávky nie sme nikdy príliš starí!


The Lego Movie 2: The Second Part/Lego Príbeh 2
Hrdinov z Lego Movie čakajú ďalšie dobrodružstvá. Tvorcovia sľubujú, že môžeme očakávať podobnú zábavu ako v prvej časti. Premiéra je naplánovaná na 7. februára 2019.

How to Train Your Dragon: The Hidden World/Ako si vycvičiť draka 3
Až 5 rokov po vydaní druhého pokračovania How to Train Your Dragon prichádza záver trilógie v podobe filmu How to Train Your Dragon: The Hidden World. Príbehy zo sveta drakov a Vikingov dorazia do kín 22. februára.

The Secret Life of Pets 2/Tajný život maznáčikov 2
Prvý film The Secret Life of Pets zarobil obrovskú sumu peňazí a tvorcovia preto neváhali a pustili sa do práce na jeho pokračovaní. Ak miluješ domácich maznáčikov, zapíš si do kalendára dátum 20. jún, kedy má premiéru animák The Secret Life of Pets 2.

Toy Story 4/Príbeh hračiek 4 
20. júna
sa do kín vrátia všetky známe hračky v animovanom filme Toy Story 4. Čo zažijú Woody, Buzz Lightyear, kovbojka Jessie, Rex, Ken, Barbie a ďalší vo štvrtom pokračovaní zatiaľ nie je známe. 

The Angry Birds Movie 2
Inšpiráciou k natočeniu Angry Birds Movie bola populárna hra Angry Birds. Jednotka mala úspech tak prečo nenatočiť dvojku?! Svetová premiéra je naplánovaná na 6. septembra.

Frozen 2/Ľadové kráľovstvo 2
Už dlhšie sa pracuje na pokračovaní Frozen a jediné, čo je zatiaľ známe je, že premiéra je naplánovaná na 28. novembra. Okrem iného sa šušká napríklad aj to, že Elsa by mohla byť v pokračovaní Ľadového kráľovstva lesbička.


Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.