6 animákov, ktoré musíš v roku 2019 vidieť!

0
1676

Rok 2019 bude plodný na pokračovania úspešných animovaných filmov, ktoré jednoducho musíš vidieť! Nezabúdaj, že na rozprávky nie sme nikdy príliš starí!


The Lego Movie 2: The Second Part/Lego Príbeh 2
Hrdinov z Lego Movie čakajú ďalšie dobrodružstvá. Tvorcovia sľubujú, že môžeme očakávať podobnú zábavu ako v prvej časti. Premiéra je naplánovaná na 7. februára 2019.

How to Train Your Dragon: The Hidden World/Ako si vycvičiť draka 3
Až 5 rokov po vydaní druhého pokračovania How to Train Your Dragon prichádza záver trilógie v podobe filmu How to Train Your Dragon: The Hidden World. Príbehy zo sveta drakov a Vikingov dorazia do kín 22. februára.

The Secret Life of Pets 2/Tajný život maznáčikov 2
Prvý film The Secret Life of Pets zarobil obrovskú sumu peňazí a tvorcovia preto neváhali a pustili sa do práce na jeho pokračovaní. Ak miluješ domácich maznáčikov, zapíš si do kalendára dátum 20. jún, kedy má premiéru animák The Secret Life of Pets 2.

Toy Story 4/Príbeh hračiek 4 
20. júna
sa do kín vrátia všetky známe hračky v animovanom filme Toy Story 4. Čo zažijú Woody, Buzz Lightyear, kovbojka Jessie, Rex, Ken, Barbie a ďalší vo štvrtom pokračovaní zatiaľ nie je známe. 

The Angry Birds Movie 2
Inšpiráciou k natočeniu Angry Birds Movie bola populárna hra Angry Birds. Jednotka mala úspech tak prečo nenatočiť dvojku?! Svetová premiéra je naplánovaná na 6. septembra.

Frozen 2/Ľadové kráľovstvo 2
Už dlhšie sa pracuje na pokračovaní Frozen a jediné, čo je zatiaľ známe je, že premiéra je naplánovaná na 28. novembra. Okrem iného sa šušká napríklad aj to, že Elsa by mohla byť v pokračovaní Ľadového kráľovstva lesbička.


Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.