Po štyroch rokoch čakania na Justinovú novú hudbu sme sa dočkali. 14. februára 2020 sa do predaja dostane jeho nový album Changes. V rovnaký deň spustí Justin Bieber aj predpredaj na jeho americké turné, ktoré dnes ohlásil a na ktorom ho budú sprevádzať Kehlani a Jaden Smith. S prvým menovaným má Justin singel Get Me, ktorý zverejnil spolu s informáciami o jeho novom CD.

Pokiaľ ide o turné, zatiaľ nie je známe, či bude po americkej časti pokračovať Justin s vystúpeniami aj v Európe, ale veríme, že to tak bude. Po Amerike bude koncertovať od 14. mája 2020 do 26. septembra 2020 a potom snáď príde na rad aj Európa. Podporiť svoj nový album musí totiž čo najviac ak chce prekonať úspech jeho posledného, ktorým bol Purpose a ktorý zarobil v roku 2015 vyše 163 miliónov dolárov a o rok neskôr ďalších 93 miliónov.

BTW, na nete už visí prvý diel jeho dokumentárnej série Seasons. Na jeho premiéru ho prišla podporiť aj jeho manželka Hailey.

Justin & Hailey na premiére Seasons

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.