Apple Music si pravidelne do svojej relácie New Music Daily volá rôzne hviezdy, s ktorými rieši rôzne témy. Tentokrát sa k slovu dostala Demi Lovato, ktorá prehovorila o tom, aké to bolo vyrastať ako celebrita. “Nie je to nič príjemné, keď ste na pláži a niekto vás fotí v plavkách bez toho, aby sa opýtal. Ľudia vtedy hovoria, že som si takýto život vybrala, no v prvom rade som mala sedem alebo osem rokov, keď som začala hrať v Barney a priatelia. Človek v takomto veku nedokáže úplne pochopiť, aký bude mať život, keď bude v telke. Nedokáže to pochopiť žiadne dieťa a ani nikto dospelý,” povedala.

Demi počas rozhovoru.

“Potom do toho všetko prišli sociálne siete. Vtedy som mala asi 15 a milióny ľudí komentovali moje telo, ako vyzerám, akú mám pokožku, aký mám talent alebo s kým chodím či s kým sa kamarátim a s kým nie. Pýtala som sa: ‘Môžem byť len obyčajný tínedžer?’ Odpoveď bola NIE,” opisuje Demi svoje detstvo.

“Áno, mala som divné detstvo a neočakávala som, že to bude také, aké je dnes. Byť celebritou dnes a byť ňou pred 20, 30 rokmi je úplne odlišné. Celebrity vtedy mohli byť samé sebou a nebolo toľko paparazzov,” zverila sa. Btw nezabúdaj sledovať udeľovanie cien Grammy, na ktorých vystúpi aj Demi Lovato.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.