Nová etapa kariéry Justina Biebera práve štartuje a okrem nového albumu prichádza spevák aj s 10-dielny dokumentom o jeho živote. Ešte pred jeho samotnou premiérou sa Justin rozhodol prehovoriť k ľuďom a prezradil im, že v dokumente Seasons bude zachytený nielen jeho boj so psychickými problémami, ale aj s inými chorobami, ktoré ho trápia.

“Veľa ľudí tvrdí, že Justin Bieber vyzerá na nič, ako na pervitíne, a podobne. Nevedia, že mi nedávno diagnostikovali lymskú boreliózu a nielen to. Mal som aj vážnu chronickú mononukleózu, čo postihlo moju pleť, činnosť mozgu, energiu a celkové zdravie,” vyjadril sa Justin s tým, že viac vysvetlí v spomínanom dokumente. “Bolo to ťažkých pár rokov, ale dostávam správnu liečbu, ktorá mi s touto nevyliečiteľnou chorobou pomáha a vrátim sa lepší ako kedykoľvek predtým,” uzavrel.

Lymská borelióza je infekčné bakteriálne ochorenie, ktoré prenášajú kliešte a trpí ňou napríklad aj Avril Lavigne. Infekčným ochorením je aj mononukleóza, ktorá sa prenáša blízkym telesným kontaktom a trpia ňou najmä mladí ľudia.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.