Dnes je ten deň, kedy speváčka SIMA spúšťa predpredaj svojho tretieho štúdiového albumu BOMBÍM. Ten prinesie fanúšikom tejto stále viac obľúbenej speváčky 11 nových skladieb, medzi nimi aj zaujímavé spolupráce. Tešiť sa môžeme na jej song s chalanmi z Nerieš, so Separom a tradične aj s Egom. Spolu s novým CD sa von dostáva aj nový merch a úvodný singel Je Mi Jedno, ktorý je o tých dňoch, kedy máme všetko na háku.

Cover albumu

“Cítim sa trochu nervózne – tak ako každý rok pred týmto, pre mňa veľkým dňom… Dokonca by som povedala, že najväčším v roku… Napriek tomu sa cítim fajn, lebo už viem, po tých dvoch predošlých albumoch, že tento stav je prirodzený… Takže ešte pred tým všetkým ako vás začnem bombiť, verím a dúfam, že sa vám album bude páčiť, pretože ja a celý môj tím sme pre neho spravili to najlepšie čo sme vedeli… Je to hotové, a teraz je už iba na vás ako sa mu bude dariť,” vyjadrila sa Sima s tým, že je jej cťou robiť pre nás svoju hudbu a je vďačná za podporu.

Tracklist albumu

Bombím sa začne k ľuďom distribuovať začiatkom decembra a možno sa dovtedy dočkáme ešte nejakej ďalšej ukážky z neho.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.