Skladba Stále, ktorú Ronie napísala približne pred dvomi rokmi, dostala vďaka jej spolupráci s Dominikou Mirgovou život. Ústrednou témou novinky je láska k hudbe, ktorú obe interprétky prechovávajú. “V jeden deň som dostala od Ronie ponuku, či by som šla do duetu. Súhlasila som, pretože sa poznáme a rozumieme si a ja v podstate ešte nemám žiadnu skladbou so ženou – môj sen je spojiť silné ženské mená na scéne a urobiť ‘ženskú hymnu’, takže toto je skvelý prvý krok,” prezradila Dominika.

“Hudba je pre umelca tým najväčším útočiskom. Útek z reality. Hudba je moja Narnia. V mojom momentálnom pracovnom období znamená hudba veľmi veľa. Vždy som mala k nej veľmi blízko – najbližšie. Mám pocit, že som sa do nej ešte viac zamilovala,” vyjadrila sa Domča k téme skladby. K novinke dievčatá natočili hneď aj retro klip, o ktorého námete sa rozkecala Ronie: “Dominika znázorňuje hudbu, ktorá ma stále sprevádza. Keď napríklad Dominika zrazu v scéne zmizne, chceme ukázať, ako sa cítim, keď hudba nie je pri mne.” Singel Stále je po skladbe Bam Bam druhým videosinglom z debutového albumu Domino, ktorý Ronie vydá 15. novembra. Postupne z neho predstaví aj ďalšie single.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.