Dostať možnosť vystúpiť počas ostro sledovanej polčasovej prestávky finále Najvyššej futbalovej ligy je snom každej speváckej hviezdy. Finále Super Bowl ponúka lukratívnych 12 minút pre hudobnú hviezdu, ktorá tak môže svojou šou osloviť stovky miliónov divákov na celom svete. Na pódiu najsledovanejšieho hudobného vystúpenia sa už napríklad objavili Michael Jackson, The Rolling Stones, Beyoncé, Lady Gaga, Katy Perry, Justin Timberlake, Maroon 5 a mnoho ďalších áčkových svetových hviezd. Organizátori teraz zverejnili mená, ktorým bude patriť najbližšia polčasová prestávka finále NFL. Počas 54. ročníka Super Bowlu vystúpia Jennifer Lopez a Shakira.

Celá show sa odohrá 2. februára 2020 v Miami Gardens na Floride. “Nič už nemôže byť väčšie ako toto! Som nadšená, že sa dostanem na polčasové pódium Super Bowlu. Jennifer Lopez je šampiónkou v tom, čo robí. Som šťastná, že do toho ideme spolu,” vyjadrila svoje nadšenie Shakira. “Chystáme dostať svet do vytrženia. Shakira je tak dynamická. Robí všetko po svojom a nikto to nerobí tak, ako ona. Spoločne vám prinesieme niečo naozaj špeciálne,” uviedla JLo. Dievčatá sa tak vôbec prvýkrát ocitnú spolu na pódiu, a to hneď na tom najväčšom. Bude to husté a už sa na to neskutočne tešíme.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.