MAJSELF má nový klip

0
996

MAJSELF s novým songom “NEČAKÁM” feat. Martin Cisár odštartoval turné k novému albumu  “ROMEO A JULIA”!

„ja už na nič nečakám, svet je mojou túžbou

Len nedávno vydal po 2 rokoch Majself svoj nový album “ROMEO A JULIA” / https://shop.rukahore.sk/majself / a už tento víkend štartuje k tomuto hudobnému počinu aj turné po Slovensku a v Čechách. Pre svojich fanúšikov si však k tomuto pripravil aj hudobné prekvapenie. Svoje turné štartuje s novým klipom “NEČAKÁM” / https://www.youtube.com/watch?v=iJ1YHh9XapE / v spolupráci s Martinom Cisárom. 

turné / Majself – ROMEO A JULIA

27.9. Oregon PUB Zlaté Moravce

28.9. Bosorka Budatinská Lehota

4.10. Masters Club Zlín

12.10. Club 54 Malacky

18.10. Infinity Club Partizánske

19.10. W Club Nové Zámky

26.10. Rock Cafe Praha

1.11. enjoyclub Žilina

8.11. Arena Plzeň

15.11. Times Club Rožňava

16.11. Disco Club Luna Nitra

22.11. EXPO Center Trenčín

23.11. The Club Bratislava

29.11. Ponorka Prešov

30.11. Imperia – M Námestovo

7.12. Music Club SWAY Bytča

13.12. Brooklyn Club Karlove Vary

14.12. Riverside Šaštín

20.12. Epic Club Sniná

21.12. Rock Fabric Poprad

26.12. KD Zborov

28.12. Stodola Donovaly

Krst albumu “ROMEO A JULIA” pripadne už na túto jeseň a bude prebiehať v Bratislave a v Prahe. Okrem ohlaseného krstu raper štartuje aj svoje turné spolu so skladbou “NEČAKÁM”, kde hosťuje bývalý  Superstarista Martin Cisár. “Martin má neskutočný hlas, asi pre mňa jeden z najkrajších na Slovensku. Keď som počul 1x skladbu, hneď som vedel, že chcem v refréne počuť jeho hlas. Keďže bol odcestovaný, tak to bolo trocha náročné zosynchronizovať, ale podarilo sa a veľmi sa tejto spolupráci teším. Celková myšlienka songu je výrazná aj z jej názvu. V princípe text vypovedá o tom, že v živote sa na nikoho nespoliehaj viac ako sám na seba. Sú to moje personálne výpovede, že nečakám napriek svojim snom na nikoho len na seba. Presne touto myšlienkou som chcel podčiarknúť v skladbe najmä to, že veľa ľudí čaká na niekoho iného podporu či plány a myslí si, že ich to posunie, ale je to práve naopak. Preto aj turné, ktoré je jedno z mojich najväčších bude úplne iné ako boli doteraz. Nové skladby, nova šou a hlavne nový feeling po vydaní albumu. Ďakujem celému mojmu tímu, že stojí pri mne a že to možeme tento víkend celé odpáliť vo veľkom”, hovorí Majself.

 Skladba tentokrát nesie vizuál od mladého režiséra Juraja Škulu, ktorému Samuel Petrovič produkčné zastrešoval  klip natáčaný v Rakúsku – v mestečku Halltstatt. Martin Cisár svoju pasáž zastrešil až z Bostonu, pod réžiou Patrika Kisuckého a o hudbu sa postaral HOODINI.  

NEČAKÁM

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.