Na Twitteri prekvapila Nicki Minaj svojich fanúšikov šokujúcim oznámením – s kariérou raperky KONČÍ! Rozhodla sa opustiť hudobný priemysel a chce sa venovať svojej rodine. “Rozhodla som sa odísť a venovať sa rodine,” napísala v stručnom statuse, v ktorom dodáva, že dúfa, že sú všetci jej hejteri teraz šťastní. Vo svojom vyhlásení tiež žiada svojich fanúšikov, aby neprestali počúvať jej staré skladby. Aj napriek nie veľmi úspešnému obdobiu, ktoré má Nicki za sebou, je jej rozhodnutie veľkým prekvapením.

Nicki Minaj (vlastným menom Onika Tanya Maraj) vtrhla na hudobnú scénu v roku 2007 s mixtapeom Playtime Is Over. Prvý album s názvom Pink Friday jej vyšiel v roku 2010, ktorý sa stretol s veľkým úspechom. V roku 2012 vydala štúdiovku Pink Friday: Roman Reloaded, ktorá obsahuje napríklad hit Starships. O dva roky neskôr nasledoval album The Pinkprint a jej posledným albumovým počinom je nahrávka Queen z roku 2018. Ako herečka sa Nicki Minaj predstavila v snímkach Jedna za všetky a Barbershop: The Next Cut, pričom tiež prepožičala hlas Steffie v animáku Doba ľadová: Zem v pohybe.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.