Ešte v marci tohto roku priznal Justin Bieber psychické problémy, s ktorými bojuje. S týmito ťažkosťami sa vyrovnáva dodnes a možno aj preto sa rozhodol zavesiť na net svoje doposiaľ najdlhšie vyjadrenie. Keďže toho napísal viac než dosť, trochu to skrátime.

V skratke píše Justi o tom, že rozumie každému, kto si prechádza ťažkým obdobím, musí riešiť problémy vo vzťahoch, vysporiadať sa pri tom s prácou, zodpovednosťou, finančnými ťažkosťami a podobne. Niekedy to podľa neho môže byť až tak náročné, že človek uvažuje nad samovraždou. Ďalej píše JayBee o tom, aký obrovský tlak a zodpovednosť je kladená na deti v showbiznise, ktoré ešte nemajú dostatočne vyvinutý mozog a emócie. V trinástich sa z chlapca z malého mesta stala hviezda, ktorú milovali milióny ľudí a tým, že za neho vždy rozhodovali iní, nikdy sa nenaučil prijať plnú zodpovednosť. Spomenul tiež štúdiu, ktorá hovorí o tom, že človek na pódiu zažíva veľké návaly dopamínu, čo spôsobuje emocionálne výkyvy, s ktorými sa následne umelec musí vyrovnávať, no nie vždy to dopadne dobre. Vo svojom vyjadrení tvrdí, že do svojej dvadsiatky spravil každé možné zlé rozhodnutie, aké existuje. V devätnástich začal s tvrdými drogami, zničil každý svoj vzťah, správal sa neúctivo k ženám a vzdialil sa každému, kto ho miloval. Trvalo mu roky, kým dokázal veľa z týchto vecí zmeniť a je požehnaný tým, že má okolo seba výnimočných ľudí, ktorí ho ľúbia preto, kým je. Momentálne ho najviac napĺňa manželstvo, ktoré ho naučilo trpezlivosti, dôvere, oddanosti, pokore a všetkým veciam, ktoré ho robia dobrým mužom. Na záver vyzýva ľudí, aby sa k sebe správali láskavo. Jeho príspevok podporili komentárom Miley Cyrus, Ed Sheeran, Scooter Braun, Sean Kingston, Juicy J a ďalší.

Justinove vyjadrenie.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.