ĎUĎO prehral svoj boj o život

0
1403

Je nám to úprimne ľúto, že musíme dávať aj takéto správy… Ale život je už raz taký… Ďuďo, spevák z kapely HEX, dnes prehral svoj boj s rakovinou…

Ďuďo sa o svojej diagnóze – rakovine pankreasu, dozvedel minulý rok a odvtedy s chorobou statočne bojoval. My sme ho zažili na decembrovom koncerte, kedy mu, ako aj na iných koncertoch, vypomáhal so spevom Šarkan, ale Ďuďo zvládal spievať aj sám viac pesničiek a zdalo sa, že je z toho najhoršieho vonku. Hoci sa občas musel posadiť na prichystanú stoličku a pleť mal veľmi bielu, bol plný optimizmu a úsmev mu neschádzal z tváre. Áno, vieme, že sa musel veľmi premáhať a že v šatni určite veľmi dlho oddychoval, pretože to bol priam nadľudský výkon, ale dokázal to!

Dnes, v stredu 14. augusta, v strede leta, je už jasné, že naživo ho už nikdy neuvidíme… Môžeme si iba ako spomienku púšťať Hexácke klipy a znova a znova oceňovať jeho perfektný hlas a prejav… Ďuďo, budeš nám chýbať… Mali sme ťa radi ako skromného človeka a super kamaráta! R.I.P.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.