Pravidlá LÁSKY

0
1817

Ako si udržať svoju lásku čo najdlhšie? Tu je 7 pravidiel a keď sa ich budeš držať, tvoja láska určite nebude trvať len týždeň!

1. Veľa lásky škodí   

Niektoré z báb to so zbožňovaním svojho miláčika preháňajú a po istom čase to miláčika prestane baviť. Občas treba vo vzťahu aj vychladnúť!    

2. Úprimnosť nadovšetko

Každý vzťah potrebuje dôveru a úprimnosť, aby sa rozvíjal. Preto si vždy všetko dôležité vydiskutujte a vyrozprávajte. Vzťah založený na klamstve nemá budúcnosť!

3. Darčeky ako prekvapenie

Dávajte si navzájom darčeky a potešte tak toho druhého. Nielen ak má niekto z vás narodeniny alebo sviatok, jednoducho len tak pre potešenie!

4. Každý deň je iný

Zabudnite na všedné a nudné dni, prechádzky a výlety po miestach, ktoré dobre poznáte. Skús so svojou láskou objavovať neznáme a nové miesta!

5. Nezanedbávaj sa

Staraj sa o seba, aj keď ti tvoj drahý opakuje, že aj bez mejkapu vyzeráš skvelo. Zájdi ku kozmetičke, kaderníčke a kúp si na seba módnu vychytávku, ktorá bude neskutočne zvodná. Obliekaj sa pre svojho miláčika, akoby si išla na prvé rande!

6. Komplimenty sú dôležité

Aj chalani potrebujú pochvalu a komplimenty. Povedz svojmu drahému niečo povzbudzujúce, poteší sa a zdvihne mu to sebavedomie!

7. Strážené súkromie

Aj vo dvojici je dôležité mať svoje vlastné súkromie. Nemusíte vždy všetko robiť spoločne a všade chodiť spolu. Nemali by ste sa cítiť ako pripútaní, lebo každý z vás potrebuje trochu voľnosti.  Ak ide von so svojimi kamošmi, ty si určite rada vyrazíš s babami. Nepozeraj sa do jeho pošty, nečítaj mu esemesky. To isté vyžaduj aj od neho!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.