Človeka menom Majk Spirit netreba vôbec predstavovať. Čo sa týka Ronie, pre tých, čo ju nepoznajú, ide o členku dievčenskej skupiny Forsomeone. Ronie chystá onedlho vydanie svojho prvého EP albumu Domino a prvou ochutnávku z neho je práve duet s Majkom Spiritom. Na singli Bam Bam začala dvojica pracovať ešte minulý rok. Kvôli zaneprázdnenosti sa im ho podarilo dokončiť až teraz.

“Som veľmi rada, že naša spolupráca je konečne vonku. Na dobré sa oplatí čakať a všetko má svoj čas. Príbeh tejto skladby bol dlhší, ale napokon je presne taký, aký mal byť. Keď sa na to spätne pozriem, všetko sa dialo pre niečo a je super, že to celé takto dopadlo. Ďakujem Majkovi za jeho feat a podporu,” vyjadrila sa Ronie a dopĺňa ju Majk: “Ja som vďačný za Ronie a chcel by som na našej scéne viac takýchto talentov. Cením ju za to, že si nejde prvoplánový pop. Páči sa mi, že jej hudba má úroveň, jej skladby sú sexi, pre mňa momentálne jedna z najzaujímavejších interpretiek na scéne.”

Majk tiež priznal, že jeho sloha k tejto skladbe je inšpirovaná jeho frajerkou Máriou. Klip, ktorý k Bam Bam zverejnili, sa natáčal v bratislavskom klube Great a následne v priestoroch luxusnej vily River View Residence nad centrom Bratislavy.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.