Princezná a tá druhá!

0
682

Ak ťa láka vzrušujúci svet aristokracie a honosných večierkov, ale aj intríg, tajomstiev a zrady, knižná séria Rosewoodska kronika je presne to, čo chceš čítať!

Ktoré dievča by sa nechcelo aspoň na chvíľu stať princeznou? Lottie Pumpkinová o tom snívala mnoho ráz. A zrazu ju osud zavedie do jednej izby v elitnej internátnej škole Rosewood Hall, kam sa dostala na štipendium, s Ellie Wolfovou, princeznou, ktorá vždy túžila po pravom opaku – byť úplne obyčajným dievčaťom. Zdá sa, že riešenie ich problémov je smiešne jednoduché. Stačí si vymeniť úlohy a je to! Lenže prísne strážené tajomstvo niekto odhalí. A niet sa čo diviť, v Rosewoode totiž nič nie je také, ako to na prvý pohľad vyzerá. A šťastné konce sú vyhradené pre rozprávky, nie pre skutočný život…

Autorka Connie Glynnová je známa zo svojho úspešného Youtube kanálu Noodlerella, ktorý nazvala podľa svojho najobľúbenejšieho jedla rezancov (noodle) a najmilšej rozprávkovej postavy Popolušky (Cinderella). Skúste si pozrieť a potom sa začítať do jej skvelých kníh!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.