Premiéra Billie Eilish

0
2676

Mnohí o tom snívajú roky počas svojej kariéry a Billie Eilish sa to podarilo v sedemnástich. Obsadila prvýkrát titulku prestížneho magazínu Vogue. Billie, ktorá je ikonou mladých ľudí najmä vďaka svojej inakosti a originálnemu štýlu sa dala do práce s tímom magazínu Vogue a výsledkom sú nielen perfektné fotky, ale aj rozhovor.

  • o Rihanne:

“Keď som počula Rihannin príhovor pri príležitosti jej vstupu do Rady amerických módnych návrhárov, kedy v roku 2014 povedala, že módu vždy vnímala ako ochranný mechanizmus, uvedomila som si, že som nikdy nepočula nič silnejšie, s čím by som sa tak veľmi dokázala stotožniť.”

  • o móde:

“Móda nemá limity a je pre mňa osobitným jazykom. Vďaka nej nemusím používať ten svoj a môžem ňou povedať veľa. Je to môj spôsob vyjadrovania sa bez použitia slov.”

  • o oversized kúskoch:

“Rada nosím oblečenie väčšie o niekoľko čísel. Vďaka tomu nemá nikto možnosť súdiť, ako vyzerá moje telo a akú mám postavu. Človek totiž prirodzene súdi všetko, na čo sa pozrie a ja ľuďom nechcem dať túto možnosť.”

Nezabúdaj, že Billie máš na plagáte v aktuálnom vydaní Kamarát Poster a natrafíš na ňu aj v 80-stranovom Letnom magazíne Kamaráta!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.