Shay Mitchell je pripravená!

0
2218

Hviezda seriálu Pretty Little Liars , SHAY MITCHELL (32) je opäť tehotná!

Nie je to ani tak veľmi dávno, kedy sa úspešná herečka podelila na svojej sociálnej sieti  instagram s veľmi smutnou a srdcervúcou správou, kde fanúšikom oznámila svoju asi najbolestivejšiu skúsenosť v živote. Zdôverila sa celému svetu, že potratila svoje vytúžené dieťatko, na ktoré sa nesmierne tešila.

No Shay sa očividne nevzdala a jej modlitby boli vypočuté. Len pred pár dnami zverejnila fotografiu, kde má bruško so správou , že ona a jej priateľ Matte Babel (38) čakajú bábätko! Pod touto fotkou sa spustila lavína gratulácií k bábätku a k samotnému tehotenstvu a fanúšikovia a slávne osobnosti jej prajú len to najlepšie k budúcemu materstvu. Shay svoje prvé týždne tehotenstva pred celým svetom dobre skrývala, no po tomto instagramovom poste sa cíti vraj šťastnejšia a plánuje svojich fanúšikov vziať na jej cestu materstva, cez jej novú YouTube sériu s názvom „Takmer pripravený“.

Shay na svojom YouTube kanály už zverejnila prvé video s názvom „Guess Who’s Preggers (hádaj, kto je tehotný)“ , kde svojím fanúšikom ukázala zábery rôznych reakcií na jej tehotenstvo, prvé fotky bábätka, ultrazvuk a rôzne iné zábery, na ktoré sa môžete pozrieť sami!

Pripravila: annie

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.