Na novom albume Eda Sheerana hosťujú mnohé svetové hviezdy

0
948

ED SHEERAN vydá 12.7.2019 album No. 6 Collaborations Project, ktorý predstavil prostredníctvom singlov s Justinom Bieberom, Chance The Rapper a PnB Rock. Teraz odtajnil kompletný zoznam hostí. Sú na ňom napr. Eminem, Bruno Mars alebo Cardi B.

Tracklist Edovho nového albumu.

Album No. 6 Collaborations Project je pokračovaním konceptu, s ktorým Sheeran prišiel ešte pred vydaním debutu +.  Čo pieseň, to iný hosť. Zatiaľ čo na pôvodnom EP spolupracoval s britským grime undergroundom, teraz si do štúdia pozval predovšetkým prvoligových interprétov rôznych žánrov. Zaujímavému zoznamu vládnu už zmienené americké hviezdy Cardi B, Eminem a Bruno Mars, ďalej sú na ňom Young Thug, Khalid, Skrillex a Camila Cabello alebo briti Stormzy, Dave a J Hus. „Som veľký fanúšik všetkých interprétov, s ktorými som na projekte pracoval,“ prehlásil Sheeran a naznačil tak, aký bol kľúč k výberu hostí.

Spevák zatiaľ ponúkol k počúvnutiu skladby I Don’t Care a Cross Me. Predpokladá sa, že k zverejneniu ďalšej skladby príde ešte pred vydaním albumu.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.