BuranoWski predstavil letnú novinku Každý deň

0
840

Po sérii romantických singlov predstavuje BuranoWski dynamickú pesničku, v ktorej ponúka návod, ako sa naučiť užívať si život Každý deň. K jej napísaniu ho inšpirovalo zamyslenie nad súčasnou spoločnosťou, kde je väčšina ľudí natoľko pohltená prácou a naháňačkou za hmotnými statkami, že si ani neuvedomujeme, koľko krásnych chvíľ môžeme zažiť, keď vypneme mobil a len tak si ideme užívať život, urobíme niečo spontánne, čo nám robí radosť, a nemyslíme pri tom na každodenné povinnosti.

“Pieseň Každý deň vnímam ako oslavu života. Je o tom, že tie najkrajšie veci máme väčšinou rovno pod nosom a častokrát nepotrebujeme peniaze, kontakty ani veľa času na ich realizáciu. Stačí si to len občas pripomenúť a ďakovať za možnosť ráno sa zobudiť a snažiť sa byť lepšími ako včera,” vyjadril sa Tomáš, ktorý si je vedomý toho, že skladba Každý deň je trochu iná ako jeho predošlé hity. “Singel Každý deň je podľa mňa trochu iný, ako si ľudia okolo mňa zvykli, ako vizuálne tak aj zvukovo. Sám som zvedavý, aké ohlasy bude mať tentokrát táto energickejšia a dynamickejšia pieseň.” Klip k novinke Každý deň sa nakrúcal v Bratislave na rôznych lokáciách a Tomáš v ňom vystriedal rôzne povolania a životné situácie.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.