Krásna Vanessa Hudgens na fotení bez mejkapu

0
1905

Najnovšie vydanie magazínu People je venované kráse. Okrem toho, že v ňom bola Jennifer Garner vyhlásená za najkrajšiu ženu sveta, sa pre toto vydanie nechali nafotiť bez mejkapu hviezdy ako Minka Kelly, Gabrielle Union či Vanessa Hudgens. A práve Vanessa, ktorá vyzerá bez mejkapu naozaj skvele, prezradila, čo za jej zdravou pleťou stojí.

Vanessa Hudgens bez mejkapu v shoote pre People.

“Čím som staršia, tým viac si uvedomujem, že mám len jednu pleť a preto sa o ňu musím dobre starať,” povedala a priznala, že pred desiatimi rokmi v rozhovore pre People klamala. “Klamala som vtedy v tom, keď som tvrdila, že sa bez mejkapu cítim dobre. Bez mejkapu som sa sa začala dobre cítiť až niekedy v minulom roku,” povedala Vanessa a prezradila, čo stojí za tým, že jej pleť vyzerá tak dobre.

“Najlepší spôsob, ako sa starať o svoju pleť je dať jej veľa vody, aby bola hydratovaná. Pite naozaj veľa vody. Viac, než si myslíte, že je potrebné. Naozaj to pomáha vyplaviť z tela všetky toxíny, čo udrží vašu pleť zdravú a žiarivú,” radí a dodáva, že medzi jej najpoužívanejšie značky kozmetiky patria Mario Badescu, Drunk Elephant a Joanna Vargas, ktoré kúpiš v pohode na Amazone. “Keď vidím všetky svoje produkty na starostlivosť o pleť pokope, hovorím si: ‘To je sakra dobré!'”


Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.