Millie Bobby Brown a jej postava Eleven má v seroši tetovanie na ruke, ktoré isto poznáš — no vieš o tom, že Millie má vlastné kerky v real živote?! Zo seriálového castu pritom nie je jediná, kto prepadol kúzlu tetovania!

Millie pribudlo na tele za posledné roky hneď niekoľko malých kerok a ináč, číslo 011 si na zápästí nechala zvečniť už naveky ako pripomienku hereckej úlohy, ktorá zmenila jej život! 

„Bolo skvelé vidieť Eleven, ako sa vyrovnáva s tými najväčšími a najskutočnejšími monštrami v živote, akými sú šikanovanie a vlastné ja,“ povedala po premiére 4. série. „Toto sú veci, s ktorými som ako teen bojovala aj ja sama.“

„Som mladá a ľudia sledujú, ako dospievam. Rozumiem, že vidieť, ako rastiem a ako vyzerá moja životná cesta. Problémom je, že len ťažko registrujú moju premenu z dieťaťa na dospelého, ktorej čelím,“ povedala v staršom rozhovore. 

Podobne ako Millie, aj jej herecký kolega Finn Wolfhard vyrástol na obrazovke a prešiel si rovnakou premenou — a podobne ako Millie, aj jemu na tele svieti (zatiaľ) jedna kerka! „Chcem si dať vytetovať niečo na moju tvár,“ povedal pred časom žartovne. O svojom tetovaní ináč zatiaľ verejne neprehovoril!

pripravil: peter394

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.