Sima je v novom singli hlasom týraných žien

0
1603

SIMA sa fanúšikom pripomína opäť ďalším singlom. Tentokrát ide o skladbu Už Ne, pri ktorej sa inšpirovala príbehom jej blízkej osoby, ktorá si vo svojom živote pretrpela dosť a bola týraná. Ako vyplýva z názvu skladby, Sima chce dať silu povedať Už Ne ženám, ktoré trpia, no boja sa o tom hovoriť a radšej žijú v strachu.

“Je to príbeh mne blízkej osoby, ktorý som precítila tak, ako by sa ma týkal. Vlastne sa ma aj týka, pretože som žena. Vidím, čo sa vo svete deje… vidím obetavé matky, ktoré chcú udržať rodinu pokope za každú cenu. Skrz modriny, monokle ukrývané mejkapom… Všetky vzťahy začínajú krásne, no niektoré z nich časom začnú byť nebezpečné, začnú sa meniť na nočné mory. Nenechaj so sebou manipulovať. Nenechaj niekoho, aby ťa fackoval či kopal. Život v strachu nie je život. A ty ten svoj máš stále vo svojich rukách. Keď pohár pretiekol, je na čase povedať ‘UŽ NE’,” hlási Sima, ktorá prekvapivo tentokrát k singlu nezverejnila videoklip. A dôvod? “Keďže som začala robiť na novom albume a chystám pre vás ešte jedno prekvapenie pred letom, tak sa snažím svoju energiu radšej investovať do týchto vecí,” uzavrela.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.