Lisa & Lena budú v Prahe! Vystúpia na Global Social Awards

0
2081
BERLIN, GERMANY - MAY 14: Lena Mantler and Lisa Mantler during the premiere of the film 'Hanni & Nanni - Mehr als beste Freunde' at Kino in der Kulturbrauerei on May 14, 2017 in Berlin, Germany. (Photo by Franziska Krug/Getty Images)

Obľúbené dvojčatá Lisa & Lena prídu po prvý krát do Prahy, a stretnúť osobne ich budete môcť aj vy! Zúčastnia sa veľkého ocenovania Global Social Awards, ktoré bude už 29. 05. 2019 vo Fórum Karlín v Prahe!

“Kde konečne ideme? Česko! Sme tak nadšené, pretože sme sa do Česka vždy chceli pozrieť a tiež preto, že sa stretneme s fanúšikmi 27. mája a potom na show 29. mája. Moc sa tešíme na stretnutie s našimi fanúšikmi,” zverejnili svoje nadšenie pred pár dňami na svojom instagramovém profile Lisa a Lena.

Chceš ich osobne stretnúť aj ty! Bež si kúpiť vstupenky na Global Social Awards na tomto odkaze. Či už na Meet and Greet alebo na samotný galavečer.

Okrem Lisy a leny na Global Social Awards vystúpia intepréti ALMA, Nico Santos, Alice Merton. Taktiež osobne príde viac ako 40 influencerov z celého sveta, ktorých si do teraz mohol vidieť len na social. sietach!

Tak neváhaj, iná šanca už nebude! A verte, bude to veľkééé! 🙂

#thinksocial #visitczechrepublic #socialawards #glosa2019

quiz--can-you-really-tell-lisa-and-lena-apart-1508776485-list-handheld-0

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.