Kylie Jenner je najmladšou samostatne zarábajúcou miliardárkou na svete

0
814

Magazín Forbes zaradil ešte v júli 2018 Kylie Jenner do rebríčka najbohatších Američaniek. Do statusu miliardárky jej v tom čase chýbalo zarobiť ešte približne 100 miliónov dolárov. Túto hranicu už ale pokorila a vo veku 21 rokov sa stala najmladšou samostatne zarábajúcou miliardárkou na svete, čím prekonala a zosadila z trónu zakladateľa Facebook-u, Marka Zuckerberga, ktorému sa prvú miliardu podarilo zarobiť ako 23-ročnému. Najväčšiu časť jej príjmom tvoria výnosy z predaja produktov jej kozmetickej značky Kylie Cosmetics.

Za úspechom značky stoja podľa nej jej sociálne siete. “Je to silou sociálnych médií. Mám taký veľký a silný dosah, že by som mohla začať s hocičím,” povedala. Mnohí ľudia sa však proti tomu, že získala tento titul búria a tvrdia, že nie je tak úplne samostatne zarábajúca a k bohatstvu jej výrazne pomohla rodina, ktorá má obrovské majetky a bez nej by nikto netušil, kto Kylie Jenner je.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.