Majk Spirit je sklamaný

0
677

Veľké sklamanie nezažili na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu len fanúšikovia Nicki Minaj, ale tiež fanúšikovia Majka Spirita, ktorý mal byť speváčkiným predskokanom. Ku kauze zrušenia jej koncertu sa vyjadril aj on, ktorý mal ako jeden z mála možnosť stretnúť sa priamo s Nicki a prehodiť s ňou pár slov. “Z celej situácie som naozaj veľmi sklamaný. Tešil som sa, ako fanúšikom predvediem naživo skladby z môjho nového albumu Nie som tu náhodou. Napokon som však po dlhom zvažovaní a na radu môjho manažéra od vystúpenia ustúpil. Bolo totiž jasné, že Nicki Minaj to nemôže stihnúť. Myslím si, že je to chyba jej tímu, ktorý sa správal naozaj neprofesionálne,” povedal Majk a doplnil ho jeho manažér Marián Baláž: “Mne sa už popoludní zdal prístup tímu Nicki Minaj veľmi zvláštny. Kamióny s technikou a všetkým potrebným na koncert totiž do Bratislavy prišli až po 12:00. Zdalo sa mi málo pravdepodobné, že môžu stihnúť postaviť a spojazdniť zázemie na vystúpenie. Napokon sa po zhodnotení situácie so slovenským organizátorom a Majkom z časových a technických príčin koncert radšej zrušil,” vysvetlil.

Majk týmto zároveň sľubuje, že na jeho pripravovanom turné sa fanúšikovia nemusia obávať, žeby sa mohlo prihodiť niečo podobné. “Aj keď moja šou nie je možno tak technicky náročná, ako mala mať Nicki, aj tak to bude stáť za to. Budú to kvalitné koncerty s krásnou vizuálnou scénou s LEDkami, hrou svetiel, farieb a tvarov,”  uzavrel Spirit.

Ak patríš medzi fanúšikov Nicki Minaj, určite si skoč do obchodu po marcového Kamaráta, v ktorom nájdeš aj ju!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.