Ariana Grande je opäť jednička!

0
1932

Ariana Grande koncom minulého roka prvýkrát v kariére dobyla so skladbou Thank U, Next americký singlový rebríček Billboard. A teraz sa jej to podarilo opäť! A to s jej najnovším singlom 7 rings, na ktorý si za necelé dva týždne kliklo na YouTube 100 miliónov ľudí. Tento singel je akousi hymnou priateľstva a v jeho klipe si Ari užíva s kamošmi párty. K napísaniu 7 Rings ju inšpirovala návšteva predajne Tiffany, kde sebe a svojim 7 priateľom pod vplyvom šampanského kúpila sedem prsteňov. 7 Rings je druhou ochutnávkou z Arianinho pripravovaného albumu Thank U, Next, ktorý vyjde 8. februára.“Náš druhý debut na prvej priečke v priebehu troch mesiacov. Slová nestačia na to, aby som vyjadrila, ako veľmi milujem ľudí, vďaka ktorým tieto skladby vznikli. Opäť budem plakať. Ďakujem všetkým za všetko. Som naveky vďačná,” napísala Ariana. Je jasné, že speváčka dosahuje v súčasnosti svoj najväčší globálny úspech a my jej to veľmi prajeme.

7 Rings je druhou ochutnávkou z Arianinho pripravovaného albumu Thank U, Next, ktorý vyjde 8. februára.“Náš druhý debut na prvej priečke v priebehu troch mesiacov. Slová nestačia na to, aby som vyjadrila, ako veľmi milujem ľudí, vďaka ktorým tieto skladby vznikli. Opäť budem plakať. Ďakujem všetkým za všetko. Som naveky vďačná,” napísala Ariana. Je jasné, že speváčka dosahuje v súčasnosti svoj najväčší globálny úspech a my jej to veľmi prajeme.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.