Hudobné hviezdy, ktoré sa preslávili vďaka YouTube

0
910

YouTube je jednou z platforiem, ktoré dokážu z človek urobiť svetovú hviezdu. Vďaka YouTube sa preslávili aj mnohé hudobné hviezdy súčasnosti. Vieš, ktoré to sú?

  • Ed Sheeran

Nebyť YouTube, dnes by nepoznali najúspešnejšieho ryšavého speváka súčasnosti – Eda Sheerana. Vďaka svojim videám, ktorého nahrával a vešal na YouTube je z neho dnes superstar!

  • The Weeknd

Málokto vie, že medzi hviezdy, ktoré začínali na YouTube patrí aj The Weeknd. Vo svojich videách dokázal, že hudbu miluje a že na to má a dnes je známy po celom svete!

  • Shawn Mendes

Domáce videá na YouTube preslávili aj Shawna Mendesa. Síce svojich prvých fanúšikov získal na sociálnej sieti Vine, medzi hviezdy svetových formátov ho dostalo práve YouTube vďaka jeho videám z izby, v ktorej spieva s gitarou v ruke.

  • Justin Bieber

Justin Bieber je spevák, ktorého začiatky si s YouTube spojí asi každý. Je zrejme najväčšou hviezdou, ktorá bola objavená na tejto sociálnej sieti. Scooter Braun ho tu objavil vďaka jeho videu So Sick od speváka Ne-Yo.

  • 5 Seconds Of Summer

Austrálska skupina 5 Seconds Of Summer síce začínala na Facebook-u Twitteri, ale do sveta hviezd ich nakoniec katapultoval až YouTube. Ešte v ich začiatkoch ich na svojom účte zdieľal Louis Tomlinson. Vtedy sa museli chalani zblázniť od šťastia.

  • Charlie Puth

S menami ako Selen Gomez či Meghan Trainor môže dnes Charlie Puth spolupracovať vďaka úspechu, ktorý mu priniesol YouTube. Ďakujeme, YouTube! Čo by sme dnes robili bez hitov ako We Don’t Talk Anymore alebo Attention?!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.