7 párikov, ktoré by si v roku 2019 mali povedať ÁNO

0
1023
  • Ellie Goulding & Caspar Jopling

Ellie Goulding patrí medzi celebrity, ktoré sa v lete 2018 zasnúbili. Pokľakol pred ňu britský predajca umenia, Caspar Jopling. Nebudeme tak prekvapení, keď sa v roku 2019 stane Ellie pani Joplingovou.

  • Lady Gaga & Christian Carino

Veľké prekvapenie pripravila pre svojich fans na Elle’s Women in Hollywood speváčka Lady Gaga. Svojho partnera Christiana Carina nazvala svojim snúbencom a všetci začali jasať. Svadba sa ešte nekonala a preto ju očakávame v priebehu budúceho roka.

  • Debby Ryan & Josh Dun

Debby Ryan a Josh Dun z Twenty One Pilots tvoria pár od roku 2013. To je už najvyšší čas na ďalší veľký krok v ich vzťahu. Tieto Vianoce ho urobil Josh a Debby od neho dostala naozaj špeciálny vianočný darček – zásnubný prsteň. Zaľúbenci tak už nemajú na čo čakať a rok 2019 by mal patriť ich svadbe.

  • Kylie Jenner & Travis Scott

Aj keď Travis Scott niekedy nazve Kylie Jenner svojou manželkou, svadba sa zatiaľ nekonala. Podľa Travisových slov to však vyzerá tak, že v roku 2019 sa pre nich všetko zmení. “Budeme sa brať už čoskoro,” povedal pre magazín Rolling Stone.

  • Justin Bieber & Hailey Bieber Baldwin

Ok, aj keď sa Justin s Hailey technicky už vzali, išlo len o malý úradný obrad. Zdroje z ich okolia tvrdia, že párik chce svoju lásku osláviť vo veľkom a chystá tradičnú ceremóniu. Preto očakávame, že Justina uvidíme budúci rok v obleku a Hailey v bielych šatách.

  • Joe Jonas & Sophie Turner

Joe Jonas a Sophie Turner sa zasnúbili ešte v októbri 2017 a keďže to tento rok nestihli, domnievame sa, že sa manželmi stanú v roku 2019. Snáď ich svadba Nicka Jonasa a Priyanky Chopra navnadila na to, aby začali prípravy na ich veľký deň.

  • Ed Sheeran & Cherry Seaborn

“Vezmeš si ma?” počula od Eda Sheerana ešte v januári jeho stredoškolská láska Cherry Seaborn. Prešiel už takmer rok a stále nič. Veríme, že sa to v roku 2019 zmení a dvojici zazvonia svadobné zvony.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.