Vianoce a youtuberi

0
795

Poznáš youtuberov ako LADY ZIKA, MICHAL PPZ, GAMO, SOM ŠTEFAN, NIBUŠKA, CRISTIE, MIŠKO, AŇANÁS a RAGE SK? Prečítaj si, aké sú ich Vianoce!

Spoločná (1)

K: Aký je tvoj typický Vianočný deň?

GAMO: Spím.. ale nie  skôr pripravujem doma výzdobu, pomáham s varením a pozývam blízkych k nám.

LADY ZIKA: Po zobudení sa klasicky raňajkujem a vykonám všetky ranné úkony. Následne pomáham rodičom s prípravami na večeru poprípade dobalím darčeky. Počúvam koledy, spievam si a snažím sa nasávať vianočnú atmosféru. Najkrajším je pre mňa čas strávený s rodinou pri večeri  a následnom rozbaľovaní darčekov. Po týchto aktivitách si už len prípadne pozriem časť z nejakého filmu a dojedám koláčiky.

MICHALPPZ: Ráno vstanem klasicky ako každý deň. Skontrolujem veci na social. Sieťach. Keď už sa neviem dočkať večere, idem sa prejsť s kamarátmi, porozprávať sa, prípadne si niekde sadnúť. Keď sa vrátim, tak som total hladný ale jesť nemôže,, veď predsa chcem vidieť zlaté prasiatko xD Neskôr už je večera, najeme sa, rozbalím darčeky. Potom si všetko zoberiem do izby kde sa na to pozriem lepšie, vyskúšam, otestujem. A samozrejme popri tom jem už tretí rezeň xD A potom si uvedomím, že vianoce sú už preč..

SOM ŠTEFAN: Vonku tichúčko padajú veľké vločky snehu, celý deň hrajú koledy a vianočné pesničky, zdobí sa vianočný stromček s celou rodinou – tatko je expert na rozmotávanie vianočných svetielok, vtedy sú rozťahané po celom baráku. Varenie a pokoj od elektroniky. Žiadne hádky, iba pokoj. Televízor môže byť zapnutý, ak práve dávajú film Sám doma. Neznášam, ak tento čas niekto zabíja na sociálnych sieťach. Užívajte si chvíle s rodinou!

NIBUŠKA: Môj typický vianočný deň, je pre mňa úplne pohodový deň, kedy sa za ničím nenáhlim, od rána u nás znejú vianočné koledy, spoločne pripravujeme slávnostnú večeru a už sa neviem dočkať, kedy si všetci rozbalíme darčeky.

CRISTIE:  Ráno si otvorím posledné políčko v adventom kalendári a tým to všetko začne. V kuchyni pomáham pri varení večere, pozerám vianočné filmy, zabalím posledné darčeky a prichystám spolu s mamkou stôl. Keď sa schyľuje k večeru, oblečiem si niečo pekné k štedrovečernému stolu. Po večeri si rozbalíme darčeky a pozeráme Popolušku.

MIŠKO: Snažím sa ho stráviť, čo najviac s rodinou, navštíviť starých rodičov a dať si aj trochu pauzu od práce a youtube aspoň na ten Štedrý deň.

AŇANÁS: Doslova zožeriem všetky koláče. Ale nie. V kuchyni pomôžem uvariť vianočnú večeru. Pripravím darčeky. A potom príde vianočná večera a môžu sa rozbaľovať darčeky.

RAGE SK: Nijak špeciálne  ráno, teda ak sa to dá považovať za ráno okolo 10-11.00 vstanem a následne idem pomáhať s prípravou vianočnej večere, neskôr si  sadneme všetci spolu k TV a pozeráme klasické rozprávky. Popri tom ak som vydal nejaké video pozriem komenty, odpíšem ľudom a podobne. Snažím sa skôr tento deň vychutnávať a nezaťažovať sa ničím. Napríklad minulý rok bol dosť čo sa týka tohto dňa chaotický, pretože som sa rozhodol, že vydám video aj v tento deň no skončilo to tak, že väčšinu dňa som presedel za PC. Už nikdy viac!

K: Čo pre teba znamenajú Vianoce?

GAMO: Príležitosť byť v kruhu tých najbližších a stráviť s nimi tak spoločne celý deň a užiť si tú nádhernú atmosféru.

LADY ZIKA:  Vianoce pre mňa znamenajú čas pokoja a priestor na to byť s mojou rodinou. Je veľmi pekné, keď sa navzájom môžeme obdarovať a urobiť si tak radosť.

MICHALPPZ: Obdobie kedy veľa budem jesť a stále to nebude na mne vidno.. xD Ale nie, samozrejme aj to, ale aj veľmi pekné obdobie. Milujem vianočnú atmosféru, svetielka, sneh, všetci sa k sebe správajú pekné. Je to niečo čarovné a zaujímavé!

SOM ŠTEFAN: To sa nedá opísať slovami. Láska, radosť, šťastie, rodina a priatelia. Je to možno pár slov, ale ich dôležitosť a hĺbku pocítiš, až keď budeš bývať sám a zistíš, že zabalená krabica s darčekom, ktorý si si narýchlo kúpil vo výpredaji, Ťa šťastím nenaplní. Na Vianoce nenechávajte nikoho samého! Všetci chcú Vianoce s blízkymi, všetci chcú cítiť ducha Vianoc.

NIBUŠKA: Vianoce sú pre mňa najkrajším sviatkom v roku a znamenajú pre mňa pohodu v kruhu rodiny. Teším sa na pečenie medovníkov, ozdobovanie vianočného stromčeka a rozbaľovanie darčekov.

CRISTIE: Vianoce pre mňa určite znamenajú veľa. Teším sa, keď sa stretneme celá rodina pri štedrovečernom stole a vychutnávam si tú atmosféru pokoja a šťastia.

MIŠKO: Vianoce pre mňa znamenajú, určitý pokoj, čas, ktorý môžme stráviť s blízkymi s ktorými sa bežne tak často nevidíme, ale povedzme si pravdu veľakrát je to skôr naopak, nič nestíhame a sme zbytočne uponáhľaní.

AŇANÁS: Čas pokoja. Večerné posedenie s rodinou pri krbe.

RAGE SK: Vianoce sú dňom pokoja a pekne strávených chvíľ s rodinou. Samozrejme kopa dobrého jedla je už len bonusom .

K: Aké sú tvoje obľúbené vianočné pesničky?

GAMO: Jingle Bels  alebo we wish you a merry christmas..

LADY ZIKA:  Veľmi veselá a tanečná je Jose Feliciano – Feliz Navidad.  Potom samozrejme hity ako Last Christmas či All I Want For Christmas Is You. Uprednostňujem radšej zahraničné novodobé hity, ale rada si vypočujem aj klasiku.

MICHALPPZ: Mám rád všetky! Či už klasiku ako Last Christmas, All I Want For Christmas… Ale aj nejaké rockovejšie, country.. všetko možné!

SOM ŠTEFAN: Slovenské koledy, ľudovky, skladby zo Sám doma, či iné, kľudne americké vianočné skvosty. Dávam prednosť pesničkám napríklad z 80-tych rokov. Najradšej mám: Perry Como – It’s Beginning To Look A Lot Like Christmas. Vypočujte si, to je hudba Vianoc a nie tie súčasné gýče.

NIBUŠKA: Moje obľúbené vianočné pesničky sú hlavne : Tichá noc, svätá noc, Rolničky, rolničky. Keď si ich púšťam, tak ma to vždy nabudí na vianočnú atmosféru.

CRISTIE: Last Christmas, All I Want For Christmas, It’s Beginning To Look A Lot Like Christmas, Let It Snow a zo slovenských Každý deň budú vraj Vianoce. Samozrejme, je ich ešte viac, ale to by sme tu boli veľmi dlho.

MIŠKO: Jingle bells – toto si idem každý rok  potom ešte Last Christmas a slovenské koledy.

AŇANÁS: Last Chrsitmas , Jingle bells remix.

RAGE SK: Celkom zložitá otázka na človeka čo nepočúva moc Vianočnú tématiku  asi jedina ktorá mi tak ostala v hlave je Najkrajšie Vianoce od IMT Smile.

A ešte viac sa dozvieš na dvojstrane v ZIMNOM MAGAZÍNE KAMARÁTA!

 

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.