Adam Levine dosiahol svoje najdivokejšie sny

0
1256

… aj to prezradil v najnovšom rozhovore.

Adam Levine, frontman skupiny Maroon 5 oslávi budúci rok už okrúhlu štyridsiatku, no ešte predtým stihol zapózovať pre magazín Variety a porozprávať o tom, ako vníma to, že bude štyridsiatnikom.

 • o tom, že Maroon 5 vystúpia na budúcoročnom SuperBowle:
  Je to skvelé. Ešte stále pripravujeme kopec vecí. 
 • o hite Girls Like You:
  Keď to Starrah napísal, vedel som, že to bude veľká pesnička. Chalanom som len hovoril: ‘Musíme túto skladbu nahrať a dať ju na album. Neviem prečo, ale jednoducho to musíme urobiť!’ Tak isto vznikla aj skladba Sugar. Proste mi to ide dobre, keď som pod tlakom. 

 • o hosťovaní Cardi B v skladbe Girls Like You:
  Povedal som jej, že chcem, aby v tejto skladbe ukázala svoju ženskú dravosť. Chcel som, aby vo svojou slohou povedala, čo chce. Vedel som, že Cardi B prinesie túto pieseň na úplne iné miesto. Pre tento song bola životne dôležitá. Prosil som ju, aby to so mnou nahrala.
 • o minuloročnej smrti jeho manažéra Jordana Feldsteina:
  Bola to tragédia a dlho ma to prenasledovalo. Pre mňa osobne to bol jeden z najsmutnejších momentov môjho života. Jordana som poznal odkedy som bol v plienkach. Bol to jeden z najdôležitejších ľudí v mojom živote už od útleho veku. Myslím naňho každý deň. 

 • o tom, že bude mať 40:
  Nemôžem povedať, čo viac by som si mohol priať – mám krásnu rodinu, krásnu ženu, dve krásne deti , mám peniaze v banke, som spokojný s kariérou, ktorú mám a s tým, aký človek sa zo mňa stal a akým človekom verím, že zostanem. Je skľučujúce predstaviť si, že by to bolo inak. Mám pocit, že už som dosiahol svoje najdivokejšie sny.
 • o tom, čo ho spája s postavením žien:
  To, že mám malé dievčatká.  Ale byť prominentným mužom na očiach verejnosti je veľmi chúlostivá situácia. Plávate v nebezpečných vodách. Vždy chcete byť na správnej strane niečoho, čo vášnivo pokladáte za správnu vec. Mám dve malé dievčatá a pri predstave, že by sa s nimi zle zaobchádzalo, mi vrela krv v žilách. Takže sme šli do toho, lebo som cítil, že pokiaľ sa budem riadiť srdcom, nemôžem sa rozhodnúť nesprávne. Klip Girls Like You som robil pre moje deti a pre moju ženu.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.