Margot Robbie deti ešte neplánuje

0
1388

Aj to prezradila v najnovšom rozhovore.

Margot Robbie sa nedarí len v pracovnom, ale aj v súkromnom živote. O chvíľu to budú presne dva roky, čo sa vydala za režiséra Toma Ackerleya. Pre magazín Porter porozprával aj o tom, aké je to byť vydatá. “Byť v manželstve je v skutočnosti to najzábavnejšie, čo som zažila. Život sa stal akosi viac zábavným. Mám zodpovednosť za to, že som niečia manželka, chcem v tom byť čoraz lepšia,” povedala v rozhovore.

Zmienila sa aj o tom, že od manžela nie je nikdy odlúčená na dlhšie než 3 týždne. “Aj keď sme každý v inom štáte a máme obaja letieť do krajiny, ktorá je medzi nimi len kvôli jednej noci, urobíme to a potom na druhý deň letíme späť do práce. A každý deň si stále voláme,” zdôveril sa a prirodzene padla v rozhovore aj otázka, či ja pripravená mať deti.

“Nie! Určite nie. Pred troma dňami sa môj muž cestou z letiska zastavil v útulku a teraz máme šteniatko pitbulla. Povedala som, že ju môžeme mať dočasne na týždeň, ale môj manžel povedal, že nie, necháme si ju. Už máme jedného dvojročného, ktorý sa stále správa ako šteňa. Milujem ho, ale je to blázon a za posledné tri dni som nespala. Nezvládam dve šteniatka, nieto ešte deti. Keď si predstavím svoju budúcnosť o 30 rokov, chcem vidieť veľkú vianočnú večeru s tonou detí okolo. Ale rozhodne nie v tejto chvíli. Tým som si stopercentne istá.“

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.