8 príbehov šialených celebritných stalkerov

0
753

Ani hviezdy to nemajú vždy ľahké.

Byť celebritou nie je úplne prechádzka ružovou záhradou. Niekedy sa aj známi ľudia musia vysporiadať so šialenými situáciami, kedy sú prenasledovaní a obťažovaní. Tu je 8 príkladov toho, že niektorí fanúšikovia sú nevyspytateľní.

 • Justin Bieber
  Vrah a násilník Dana Martin bol posadnutý Justinom Bieber a objednal si preto Marka Staake s jeho synovcom Tannerom, aby Justina vykastrovali a zabili. “Aj keď som ho miloval, chcel som to urobiť. Je to preto, že sa zmenil a to ma naštvalo,” povedal reportérom po tom, čo ho spolu s chalanmi, ktorých si najal, v novembri 2012 zatkli. “Ak by ma nezatkli a bol by som slobodný, urobil by som toto – zavrel by som Biebera do klietky, opakovane ho znásilnil a celé by som to zavesil na YouTube.” Fúú, no niektorí ľudia si fakt nezaslúžia chodiť po slobode.
 • Gigi Hadid
  V roku 2017 bol Marcell Porter odsúdený na 3 roky väzenia po tom, čo sa v roku 2015 pokúsil vlámať do bytu Gigi Hadid v New Yorku. A neurobil tak raz, ale hneď niekoľkokrát a Gigi sledoval. Potom pre ňu na svojej FB stránke nechával odkazy ako: “Milujem ťa. Teraz už viem všetko. Čakaj na mňa.”

 • Taylor Swift
  V roku 2016 začal Mohamed Jaffar sledovať Taylor Swift v jej dome. Dokonca jej liezol po streche a neustále jej búchal na dvere. V marci 2017 ho zatkli. V apríli tohto roku zas pred jej domom sliedil Julius Sandrock, ktorému po zatknutí našli v aute muníciu, nôž, lano a rukavice.
 • Lili Reinhart
  So stalkerom má svoje skúsenosti aj Lili Reinhart, ktorej robil problémy donáškar pizze. Keď jej raz doniesol pizzu, nechal si v telefóne jej číslo  začal ju otravovať. “Chcel, aby som ho začala sledovať na Instagrame,” povedala pre MTV Lili.
 • Ariana Grande
  Svoje si v roku 2016 zažila aj Ariana Grande. Keď ju Timothy Normandin neustále obťažoval a posielal jej nechcené dary, zažalovala ho a chlapec dostal 3-ročnú podmienku.
 • Miley Cyrus
  So šialeným fanúšikom musela v minulosti bojovať aj Miley Cyrus. Mark McLeod povedal, že je s ňou tajne zasnúbený a polícia ho zatkla, keď ju prenasledoval počas nakrúcania filmu The Last Song  na Tybee Island v blízkosti Savannah. Neskôr ho polícia opäť zatkla, keď sa snažil dostať cez ochranku a stretnúť sa s Miley. Podobne to bolo aj s Jasonom Luisom Rivera, ktorý sa vkradol do domu Miley a neskôr polícii povedal, že je jej manžel. Odsedel si za to 18 mesiacov.
 • Beyoncé
  Basseyovi Essienovi nedala spávať Beyoncé. Veril, že Bey pred niekoľkými rokmi zomrela a teraz sa za ňu len niekto vydáva. Poslal jej niekoľko výhražných listov a náboženské knihy, ktoré sám napísal. V roku 2011 sa postavil pred súd a bol uznaný za vinného z obťažovania.
 • Rihanna
  Jeden z Rihanninich fanúšikov sa k speváčke dostal až príliš blízko, keď stoličkou rozbil okno na jej dome, dostal sa dnu a trval na tom, že je jej budúcim manželom. Polícii povedal, že v jej dome bol už niekoľko krát, ale teraz je to prvýkrát, čo ho chytili.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.