News

8 príbehov šialených celebritných stalkerov

Ani hviezdy to nemajú vždy ľahké.

Byť celebritou nie je úplne prechádzka ružovou záhradou. Niekedy sa aj známi ľudia musia vysporiadať so šialenými situáciami, kedy sú prenasledovaní a obťažovaní. Tu je 8 príkladov toho, že niektorí fanúšikovia sú nevyspytateľní.

 • Justin Bieber
  Vrah a násilník Dana Martin bol posadnutý Justinom Bieber a objednal si preto Marka Staake s jeho synovcom Tannerom, aby Justina vykastrovali a zabili. „Aj keď som ho miloval, chcel som to urobiť. Je to preto, že sa zmenil a to ma naštvalo,“ povedal reportérom po tom, čo ho spolu s chalanmi, ktorých si najal, v novembri 2012 zatkli. „Ak by ma nezatkli a bol by som slobodný, urobil by som toto – zavrel by som Biebera do klietky, opakovane ho znásilnil a celé by som to zavesil na YouTube.“ Fúú, no niektorí ľudia si fakt nezaslúžia chodiť po slobode.
 • Gigi Hadid
  V roku 2017 bol Marcell Porter odsúdený na 3 roky väzenia po tom, čo sa v roku 2015 pokúsil vlámať do bytu Gigi Hadid v New Yorku. A neurobil tak raz, ale hneď niekoľkokrát a Gigi sledoval. Potom pre ňu na svojej FB stránke nechával odkazy ako: „Milujem ťa. Teraz už viem všetko. Čakaj na mňa.“

 • Taylor Swift
  V roku 2016 začal Mohamed Jaffar sledovať Taylor Swift v jej dome. Dokonca jej liezol po streche a neustále jej búchal na dvere. V marci 2017 ho zatkli. V apríli tohto roku zas pred jej domom sliedil Julius Sandrock, ktorému po zatknutí našli v aute muníciu, nôž, lano a rukavice.
 • Lili Reinhart
  So stalkerom má svoje skúsenosti aj Lili Reinhart, ktorej robil problémy donáškar pizze. Keď jej raz doniesol pizzu, nechal si v telefóne jej číslo  začal ju otravovať. „Chcel, aby som ho začala sledovať na Instagrame,“ povedala pre MTV Lili.
 • Ariana Grande
  Svoje si v roku 2016 zažila aj Ariana Grande. Keď ju Timothy Normandin neustále obťažoval a posielal jej nechcené dary, zažalovala ho a chlapec dostal 3-ročnú podmienku.
 • Miley Cyrus
  So šialeným fanúšikom musela v minulosti bojovať aj Miley Cyrus. Mark McLeod povedal, že je s ňou tajne zasnúbený a polícia ho zatkla, keď ju prenasledoval počas nakrúcania filmu The Last Song  na Tybee Island v blízkosti Savannah. Neskôr ho polícia opäť zatkla, keď sa snažil dostať cez ochranku a stretnúť sa s Miley. Podobne to bolo aj s Jasonom Luisom Rivera, ktorý sa vkradol do domu Miley a neskôr polícii povedal, že je jej manžel. Odsedel si za to 18 mesiacov.
 • Beyoncé
  Basseyovi Essienovi nedala spávať Beyoncé. Veril, že Bey pred niekoľkými rokmi zomrela a teraz sa za ňu len niekto vydáva. Poslal jej niekoľko výhražných listov a náboženské knihy, ktoré sám napísal. V roku 2011 sa postavil pred súd a bol uznaný za vinného z obťažovania.
 • Rihanna
  Jeden z Rihanninich fanúšikov sa k speváčke dostal až príliš blízko, keď stoličkou rozbil okno na jej dome, dostal sa dnu a trval na tom, že je jej budúcim manželom. Polícii povedal, že v jej dome bol už niekoľko krát, ale teraz je to prvýkrát, čo ho chytili.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.