RITA ORA po 6 rokoch

0
1192

Speváčka RITA ORA prichádza s hitovou novinkou Phoenix. Priaznivci na ňu čakali dlhých šesť rokov!

0190295551575 0190295541798 0190295551551 Ora, Rita - Phoenix

Dôvodom boli problémy s labelom Roc Nation, ktorému sa upísala v roku 2008. Súdne spory s vydavateľstvom vyvrcholili v roku 2016, kedy sa Rita Ora s firmou definitívne rozišla. Pochopenie a umeleckú slobodu následne našla v značke Atlantic, kde novinka Phoenix vychádza. Predchádzali jej úspešné single Your Song, Anywhere a Let You Love Me, s ktorými momentálne boduje naprieč Európou.

Na novej platni sa speváčka obklopila tímom najväčších a najžiadanejších muzikantov terajších dní. Globálny hit Your Song, na ktorom sa podieľal Ed Sheeran, pokoril európske rebríčky a ešte pred vydaním  albumu dosiahol niekoľko sto miliónov streamov. Pieseň For You sa preslávila ako soundtrack k filmu Päťdesiat odtieňov slobody a na songu Girls sa zišiel naozaj hviezdny dievčenský tím Cardi BBebe Rexha a Charli XCX. Ďalší hit Lonely Together spoluprodukoval známy švédský DJ Avicii, ktorý na jar tohto roku tragicky zahynul. 

Rita Ora Press Shot 1. Credit Phil Poynter

 Tento album je výtvorom lásky a pre mňa bolo naozaj dôležité urobiť ho podľa seba. Som veľmi vďačná za lásku a podporu ľudí, ktorí so mnou spolupracovali a pomohli mi vytvoriť niečo, na čo som pyšná. Poskytli mi priestor a slobodu tvoriť zo srdca. Miestami to bolo náročné, ale zároveň euforické. Som vďačná za dobrodružstvo, na ktoré som sa vydala vďaka tomuto albumu “ emocionálne komentuje svoju novú nahrávku RITA ORA.

 Aktuálny singel Let You Love Me speváčka napísala sama a zverila sa v ňom s intímnymi spomienkami a neistotami vo vzťahu. Pieseň je zo dňa na deň populárnejšia, za dva mesiace nabrala na YouTube vyše sto miliónov zhliadnutí. 

Počas svojej kariéry RITA ORA predala sedem miliónov singlov a jej debutový album Ora sa vďaka  svojim predajom stala platinovou. Speváčka albánského pôvodu je jednou z najúspešnejších britských umelcov poslednej dekády.

 

https://youtu.be/XCQK6LmhYqc

 

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.