Priprav sa na HALLOWEEN!

0
1307

Chceš robiť doma halloweensku párty? Máme pre teba super rady!

vyzdoba 4

Výzdoba

Vytvor výzdobu, z ktorej pôjde strach a hrôza! Môžeš napríklad všade rozvešať špagáty v tvare pavučín, spolu s pavúkmi, z papiera vystrihni čiernych netopierov s 3D očami. Obmotaj zaváraninové poháre a oblep ich pohyblivými očami, do ktorých stačí vložiť LED sviečku. Nezabudni na vyrezávané tekvice! Rozvešaj LED svetielka! Veľmi veľa! Ak máš prázdne fľaše, vlož do každej dlhú bielu sviečku! Pri všetkom platí pravidlo, že sa vôbec nemusíš báť toho, že by si to prehnal/a. Naopak – čím viac to preženieš, o to bude párty lepšia!

napoje 2

Nápoje

Na slamky nalep vystrihnutých netopierov z papiera. Podobne si priprav aj samotné poháre. Stačí vytlačiť rôzne strašidelné tváre, vystrihnúť ich a lepiacou páskou ich prilepiť na pohár. Zaručená vychytávka je ODSEKNUTÁ RUKA uprostred krvavého džúsu! Postačí ti gumená rukavica, do ktorej naleješ vodu a na konci ju zauzlíš, potom ju dáš zmraziť do mrazničky. Chvíľu pred párty ju rozstrihni, vyber ľadovú ruku a vlož ju do sklenej misky s nápojom! Do inej misky s nápojom vlož GUMOVÉ OČI. Tie zoženieš v každých obchode s cukrovinkami! Coolové sú aj KYSLÉ DÁŽĎOVKY, ktoré kúpiš v každom supermarkete!

masky 3

Čo s programom, pozvánkou, jedlom, maskami, líčením, kostýmami…??? Kompletný halloweenský manuál plus naj masky z Hollywoodu máš v NOVEMBROVOM KAMOŠOVI! Už v predaji!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.