Gregg Sulkin píše knihu

0
808

Fanúšikom v nej priblíži svoj život. 

K celebritám, ktoré majú svoju vlastnú knihu sa čoskoro pridá aj Gregg Sulkin. To, že momentálne je vo fáze písania svojej knihy prezradil v rozhovore pre najnovšie vydanie magazínu Vulkan. “Je to autobiografia. Premýšľal som nad tým, akou úžasnou cestou som si prešiel a začal som dávať nejaké príbehy na papier. Vtedy som si uvedomil, že by z toho mohla byť úžasná kniha. Myslím si, že najlepšiu vec, akú môžem ako ‘celebrita’ urobiť je inšpirovať ľudí, aby svoje životy žili najlepšie, ako vedia. Dúfam, že písanie tejto knihy je spôsob, ako to urobiť,” povedal Gregg, podľa ktorého ho k napísaniu knihy motivovala možnosť inšpirovať budúce generácie.

“Písanie knihy vo mne prebudilo množstvo emócií, hlavne keď píšem o svojom detstve, o ceste, ktorou som si prešiel ale aj o svojich úspechoch a pádoch. Je to taký terapeutický zážitok a popri písaní som sa o sebe veľa dozvedel. Rád by som túto knihu jedného dňa dal do rúk svojim deťom,” vyjadril sa Gregg. To, ako sa kniha bude volať a kedy bude dostupná v obchodoch zatiaľ neprezradil. Pozri sa teda aspoň na jeho nové fotky z shootu pre Vulkan.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.