Veľvyslankyňa Rihanna

0
837

Rihanna sa pýši novým titulom.

O Rihanne je dobre známe, že pôvodom pochádza z Barbadosu, konkrétne z obce Saint Michael. Vďaka tomu, že krajinu reprezentuje vo veľmi dobrom svetle bola vymenovaná za veľvyslankyňu podpory turizmu, vzdelania a investícii. Premiérka Barbadosu Mia Amor Mottleyová sa vyjadrila, že je poctená odovzdať jej takýto titul. Rihanna veľmi miluje túto krajinu, a to sa odráža na jej filantropii, hlavne v oblastiach zdravotníctva a vzdelania. Taktiež ukazuje svoj patriotizmus v tom, čo dáva tejto krajine, a naďalej si ostrov cení ako svoj domov,” povedala premiérka vo vyhlásení. “S ohľadom na jej kreatívny postreh a šikovnosť v podnikaní je vhodné, aby ju vláda zapojila a dala jej väčšiu právomoc, aby mala rozhodujúcejšiu úlohu pri premene Barbadosu,” odznelo od premiérky.

A čo na to Riri? “Nemôžem byť pyšnejšia, že som dostala takýto titul vo svojej vlasti. Každý Barbadosan zohrá svoju úlohu v súčasnom úsilí a som pripravená a nadšená z toho, že prevezmem zodpovednosť. Teším sa na prácu s premiérkou Mottleyovou a jej tímom na premene Barbadosu,” vyjadrila sa a my jej k titulu veľvyslankyni gratulujeme.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.