Dua Lipa je BLOND!

0
1168

… v novom klipe s Diplo a Markom Ronsonom.

Londýnčanka s albánskymi koreňmi, Dua Lipa, patrí momentálne medzi najúspešnejšie popové hviezdy. Zo dňa na deň sa z nej stala hviezda svetových rozmerov, a to najmä vďaka skladbe New Rules. To, že si svoje postavenie na hudobnej scéne zaslúži opäť potvrdzuje novinkou Electricity. Kvôli klipu k tejto tanečnej skladbe, na ktorej spolupracovala s duom Silky city, teda Diplom a Markom Ronsonom, prešla na blond vďaka parochni.

Novinka mala tento týždeň premiéru spolu s videoklipom, ktorého hlavnou hviezdou je samotná Dua. V klipe je najskôr sama v prázdnom byte, ktorý sa postupne mení na dejisko veľkej párty. Celé sa to však deje v takmer úplnej tme, kde si ľudia svietia iba čelovkami. Klip totiž odkazuje na obrovský výpadok elektriny v New Yorku z roku 1977. Diplo a Mark Ronson sa na párty vôbec nedostanú, pretože na celú noc uviaznu vo výťahu. “Chcem povedať obrovské ďakujem celému tímu, ktorý sa na tomto videu podieľal. Bolo to dlhé nočné natáčanie, ale vďaka energii ľudí, ktorí pri tom boli, to šlo ľahko,” napísala Dua.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.