Užite si KAMIKAZE od EMINEMA!

0
827

Eminem vydal svoj posledný (a kritikmi dosť neobľúbený) album „Revival“ pred ôsmimi mesiacmi a nečakalo sa, že vydá ďalší! Len včera (štvrtok 30. 8. 2018 o polnoci miestneho času) postol na Twitter jeho najnovší album „Kamikaze“ so slovami: „Pokúsil som sa si tento jeden nerozmyslieť. Užite si to…“.

Kamikaze

Album „Kamikaze“ sa skladá z 13 nových songov, pričom je dokopy dlhý presne 45 minút a 49 sekúnd. Bez akéhokoľvek predošlého promovania sa ihneď stal virálnym na všetkých sociálnych sieťach, pričom niektoré songy nájdete už aj na YouTube. Na vytváraní albumu sa spolupodieľal ako producent Dr. Dre, ale nájdete tam aj umelcov ako Mike Will Made It a ďalší.

Nadväzuje na predošlý „Revival“ a obsahuje Eminemov pohľad napr. na aktuálneho prezidenta USA Donalda Trumpa, viceprezidenta USA Mikea Pencea, masmediálnu tlač, Drakea, mladých raperov alebo ocenenia Grammy. Jedna z piesní (s názvom „Venom“) bola vytvorená pre film s rovnakým pomenovaním – „Venom“, ktorého svetová premiéra sa odohrá 4. októbra.

Tento dokopy už desiaty štúdiový album je zatiaľ dostupný na Apple Music, Spotify, Amazon a iTunes. Napriek predošlým Eminemovým albumom, ktoré podliehali ostrej kritike, verejnosť album „Kamikaze“ pomenovala ako „najväčší hip-hopový trend roku 2018“ a mnohí ho považujú ako návrat do éry najslávnejších Eminemových hitov. Titulná foto albumu hovorí snáď za všetko:

Kamikaze 2

Pripravil: Ben

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.