Chris Hemsworth: “Som spokojný s tým, čo sa momentálne deje.“

0
802

Aj to prezradil v najnovšom rozhovore.

Chris Hemsworth si počas svojho nabitého programu našiel chvíľku času pre magazín GQ, ktorému poskytol rozhovor a nafotil s ním nové fotky, ktoré sú, ako sme pri Chrisovi zvyknutí, veľmi vydarené.

  • o svojej inšpirácii:
    Prišiel som do Hollywoodu mysliac si, že musím byť Russell Crowe. Miloval som jeho výkony a vďaka môjmu zovňajšku a veľkosti to bola jasná voľba. Myslím si, že som si bol vedomý toho, že by mi to mohlo otvoriť dvere.

  • o svojej kariére:
    Skutočne teraz prvýkrát po rokoch cítim pocit pohodlia. Nemyslím to v rámci hodnotenia mojich úspechov. Chcem tým povedať len to, že som spokojný s tým, čo sa momentálne deje.

  • o súkromí svojich detí:
    Vykorisťovanie je niečo, na čo si dávam veľký pozor. Svoje deti chcem držať mimo sociálnych médií. Raz, keď sme boli na pláži si môj syn dal dole plavky a fotografi to hneď začali fotiť. Okamžite som sa k ním rozbehol a skríkol som na nich – Neopovažujte sa! Nechýbalo veľa a rozbil by som im foťáky. 

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.